fbpx

Piaseczno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
525 000 PLN
Powierzchnia
46 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2, w bliskim sąsiedztwie stacji PKP.

Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, dwóch balkonów, oddzielnej widnej kuchni, dużej łazienki oraz przedpokoju. Kuchnia wymaga wykończenia.

Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z windą.

Teren wokół budynku jest ładnie zagospodarowany i zamknięty z monitoringiem.

Miejsce ciche z pełną infrastrukturą.

W bliskim sąsiedztwie znajduje się dworzec PKP, przystanki autobusowe, sklepy, bazarki, szkoły, przedszkola, żłobki, las, rzeka oraz tereny rekreacyjne.

Okna mieszkania wychodzą na zielony prywatny ogród.

W cenę mieszkania wliczone jest miejsce postojowe , które znajduje się przy budynku i miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 30 000 PLN.

Wygodne mieszkanie gotowe do zamieszkania.


Zapraszam na prezentację mieszkania.

Ewelina Bielińska

Ewelina Bielińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).