fbpx

Warszawa, Ursus

Wyślij znajomemu

 
Cena
470 000 PLN
Powierzchnia
48,10 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
7

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy?
W takim razie, ta oferta jest dla Ciebie!
Lokal o powierzchni 48 m2 usytuowany na 7 piętrze w budynku z windą, składa się z:
- Pokoju z balkonem - o pow. ok. 15 m2
- Pokoju 2 - o pow. ok. 11 m2
- Pokoju 3 - o pow. ok. 7 m2
- Widnej kuchni –o pow. ok. 6 m2
- WC –o pow. 1 m2
- Łazienki - o pow. 2 m2
- Przedpokoju - o pow. ok. 6m2

Forma własności - spółdzielcze własnościowe prawo. Grunty są uregulowane. Jest możliwość założenia KW.

Mieszkanie jest dwustronne z oknami w kierunku wschodnim w mniejszym pokoju i w kuchni oraz zachodnim w dwóch pokojach z których mamy widok na zieleń. Lokal po gruntownym remoncie w 2018 roku. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna oraz piony wodno-kanalizacyjne. Ściana pomiędzy średnim i dużym pokojem została pogrubiona i wyciszona, dla lepszego komfortu użytkowania pomieszczeń. Zostały zamontowane podwieszane sufity, na podłodze położono szary gres. Do odświeżenia pozostaje natomiast łazienka wraz z WC.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ponad 2 m2.

Budynek jest zadbany, zaopatrzony w monitoring. Dużym atutem jego usytuowania jest bliskość do pasażu handlowego, gdzie znajdziemy m.in.: sklepy spożywcze, Biedronkę, Rossmann, aptekę, pocztę, przychodnię, okulistę i wiele innych. Po drugiej stronie ulicy znajduje się jeden z największych placów zabaw w stolicy - Hasanka, a w jego sąsiedztwie kompleks boisk i basen. Jest to idealna lokalizacja dla rodziny z małymi dziećmi.

Miejsca postojowe ogólnodostępne dla mieszkańców, nie ma problemu z ich znalezieniem. Można także skorzystać z bezpłatnego parkingu obok placu zabaw.

Komunikacja:
Najbliższy przystanek autobusowy w odległości 130 m – linia autobusowa 187
PKP Ursus Niedźwiadek w odległości 300 m - do centrum KM dojedziesz w 15 min!

Zapraszam na prezentacje.

Marlena Rukat

Marlena Rukat

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).