fbpx

Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

 
Cena
607 000 PLN
Powierzchnia
48,37 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Czasem trzeba po prostu zatrzasnąć drzwi , zamknąć oczy, wyłączyć uszy, dać się zaczarować marzeniom...

Jeśli Twoim marzeniem jest mieszkanie na Saskiej Kępie, to takim marzeniom potrafimy sprostać.

Czeka już na Ciebie trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kanadyjskiej.
Lokal o odrębnej własności, położony na 1 piętrze, w budynku administrowanym przez Wspólnotę Mieszkaniową.
Mieszkanie dwustronne z ekspozycją okien na południe i północ. Od strony południowej dwie sypialnie z wyjściem na balkon , od strony północnej salon z aneksem kuchennym. Mieszkanie w stanie do remontu.
Do mieszkania przynależy piwnica i garaż. Garaż o pow. 13,2 mkw, ogrzewany- płatny dodatkowo 60.000 PLN. Garaż posiada księgę wieczystą.

Lokalizacja mieszkania gwarantuje dobrą komunikację oraz pełną infrastrukturę handlowo- usługową. Na mapie Saskiej Kępy można znaleźć sklepy, restauracje, ośrodki kultury i rozrywki, a także wiele innych ciekawych miejsc. Miejsce tak barwne jak Saska Kępa od lat fascynuje i rozbudza wyobraźnię wielu artystów. O tym miejscu powstają piosenki, wiersze, tutaj kręcone są filmy.


Wszystkie wymienione atuty lokalizacyjne są bezsprzecznie unikatową kombinacją, świadczącą o atrakcyjności tego miejsca.

Zapraszam , sprawdź to sam.

Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).