fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
550 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
9

Szukasz mieszkania z możliwością rozwinięcia swoich pomysłów aranżacyjnych?
Lubisz przestrzeń oraz cichą i spokojną okolicę?
Chcesz mieć do stacji metra zaledwie 15 minut spacerem?

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z interesującą ofertą 48-metrowego mieszkania przy ulicy Bełdan na Warszawskim Mokotowie.

NAJWAŻNIEJSZE O MIESZKANIU
===============================
Jest to widny, dwupokojowy lokal. Dzięki ekspozycji okien na zachód mamy możliwość z własnego okna podziwiania pięknego zachodu słońca. Co więcej mieszkanie usytułowane jest na 9 piętrze co daje możliwość podziwiania pięknej okolicy i terenów zielonych z własnego balkonu.
Istnieje możliwość przebudowania mieszkania do stanu pierwotnego na trzypokojowe.

DLACZEGO ULICA BEŁDAN JEST ŚWIETNYM MIEJSCEM DO ŻYCIA
=========================================================================
-> Budynek w którym znajduje się mieszkanie, położony jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. W pobliżu znajdują się 2 przystanki autobusowe Bełdan 02 oraz Bełdan 03, do których dojście zajmie nam zaledwie 2 oraz 3 minuty pieszo.
Od Metra Służew dzielą go zaledwie dwa przystanki autobusowe (6 minut), co zapewnia szybki dojazd, do każdego miejsca w Warszawie.

-> Najbliższa okolica oferuje duże możliwości nie tylko dla rodzin z dziećmi (plac zabaw znajduje się zaledwie 1 minutę pieszo), ale także dla studentów, osób aktywnych i uprawiających sport, czy dojeżdżających każdego dnia do pracy na tzw. "Mordor" ( 16 minut pieszo lub 5 minut samochodem)

-> Zaledwie 220 metrów od nieruchomości znajduje się siłownia plenerowa , OSiR - 400 metrów oraz klub sportowy. Jeśli jesteś pasjonatem wszelkich aktywności fizycznych, z pewnością spodoba Ci się ta lokalizacja.

-> Kilka minut zajmie Ci również dojazd do Parku Dolinki Służewieckiej, gdzie wśród zieleni, przy Potoku Służewieckim będziesz mógł odpocząć po stresującym dniu.

-> Jeśli masz dzieci i zależy Ci na bliskości placówek oświatowych - w najbliższej okolicy znajduje się zarówno przedszkole (2 minuty pieszo), jak i szkoła podstawowa (3 minuty pieszo).

-> Dla studentów atut będzie stanowić bliskość Wydziału Zarządzania UW ( 600 metrów), Uczelnia Łazarskiego (900 metrów) oraz dobry i szybki dojazd do innych uniwersytetów na terenie całego miasta.

-> Zaledwie jeden przystanek autobusem lub 7 minut pieszo znajduje się Galeria Mokotów, która zaspokoi codzienne potrzeby zakupowe i usługowe.

Ulica Bełdan to synonim świetnie rozwiniętej infrastruktury usługowej, komunikacyjnej i handlowej.
Polecam, a po szczegóły i informacje zapraszam osobiście.

Marek Berć

Marek Berć

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).