fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
509 000 PLN
Powierzchnia
49,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Czasem trzeba po prostu zatrzasnąć drzwi , zamknąć oczy, wyłączyć uszy, dać się zaczarować marzeniom...

Jeśli Twoim marzeniem jest wypicie porannej kawy na balkonie z widokiem na zieleń i patrząc jak w oddali budzi się miasto, to takim marzeniom potrafimy sprostać.

Czeka już na Ciebie trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Mariana Smoluchowskiego.
Lokal o odrębnej własności, położony na 4 piętrze, w budynku administrowanym przez Wspólnotę Mieszkaniową.
Mieszkanie dwustronne z ekspozycją okien na wschód i zachód. Od strony wschodniej dwie sypialnie i kuchnia, od strony zachodniej salon z wyjściem na zabudowaną loggię.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Wokół budynku dużo miejsc parkingowych.

Lokalizacja mieszkania gwarantuje dobrą komunikację oraz pełną infrastrukturę handlowo- usługową. W pobliżu znajduje się galeria handlowa Mokotów oraz Land. W bliskiej okolicy placówki edukacyjne, medyczne.

Wszystkie wymienione atuty lokalizacyjne są bezsprzecznie unikatową kombinacją, świadczącą o atrakcyjności tego miejsca.

Zapraszam, sprawdź to sam.

Marek Berć

Marek Berć

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).