fbpx

Warszawa, Bielany, ul. Tomasza Nocznickiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
439 000 PLN
Powierzchnia
49 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Świetna propozycja dla inwestorów - trzypokojowe mieszkanie do remontu przy samym metrze Młociny.

Mieszkanie 49m2 w niskim bloku na 3 pietrze bez windy. Blok rama H z 1969 roku, po remoncie- wymieniono pokrycie dachu i wykonano nową elewację z termomodernizacją.

Mieszkanie do remontu, ale wymieniono już wszystkie okna na nowoczesne i ciepłe High Tech (3 szyby, ciepła uszczelka 0,5W/m2K), nowa instalacja gazowa, wodna i centralnego ogrzewania.

Mieszkanie składa się z:
- salonu 21 m2 z kuchnią w aneksie
- sypialni 10,5m2
- sypialni 8m2
- łazienki 4m2
- przedpokoju 5m2 - bezpośrednie wejście do wszystkich pokoi
- balkonu 1m2
Wszystkie okna wychodzą na zachód, gdzie jest sporo zieleni.
Niski czynsz 400zł miesięcznie.
Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą.

Atutem mieszkania jest świetna komunikacja z miastem dzięki pobliskiej stacji metra Młociny - minuta spaceru do wejścia!
Oprócz metra mnóstwo linii tramwajowych, autobusowych, Flixbus do wielu miast Polski i Europy oraz busy na lotnisko w Modlinie.

W okolicy liczne sklepy: Galeria Młociny, Lidl, Biedronka, WSS Społem, bazarek Wolumen. Obok przedszkole i szkoła oraz przystanek do UKSW.

Robert Sopiński

Robert Sopiński

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).