fbpx

Warszawa, Mokotów, ul. Przejazd

Wyślij znajomemu

 
Cena
640 000 PLN
Powierzchnia
52,70 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Do sprzedania mieszkanie położone na strzeżonym oraz zielonym osiedlu Marina Mokotów, które zdobyło uznanie warszawiaków i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych osiedli na mapie Warszawy dzięki własnej bardzo rozbudowanej infrastrukturze w której skład między innymi wchodzi: własne jeziorko, park, liczne sklepy, restauracje, fryzjer i wiele innych.

Mieszkanie położone na 1 piętrze 7 piętrowego budynku liczy 52.7 m2 i składa się z:
- półotwartej kuchni
- salonu z wyjściem na balkon
- sypialni
- łazienki

Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 50 000 zł


Zapraszam na prezentację.

Edyta Michalska

Edyta Michalska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).