fbpx

Warszawa, Mokotów, ul. Rajska

Wyślij znajomemu

 
Cena
640 000 PLN
Powierzchnia
53,79 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie położone na strzeżonym, prestiżowym, znanym z bezpieczeństwa osiedlu Marina Mokotów u zbiegu ulic Racławickiej oraz Żwirki i Wigury.
Osiedle ma mnóstwo zieleni, posiada własne jeziorko oraz park, posiada również bardzo rozbudowaną infrastrukturę: sklepy, kawiarnie, restauracje, fryzjer.
Jest to idealne miejsce dla osób które cenią sobie spokój ale jednocześnie potrzebują bliskości miasta

Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008 roku o powierzchni 54 m2.
W skład mieszkania wchodzi: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia (półotwarta) oraz łazienka.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 50 000 zł.

Zapraszam do kontaktu.

Edyta Michalska

Edyta Michalska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).