fbpx

Warszawa, Ochota

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
890 000 PLN
Powierzchnia
54,53 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
11

Zapraszam Państwa na warszawską Ochotę, tuż przy Parku Szczęśliwickim. W tej lokalizacji , przy ulicy Karola Dickensa posiadamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na 11 piętrze.
Mieszkanie rozkładowe. Kuchnia w pełni wyposażona. Pokoje bez mebli. W przedpokoju szafa wnękowa.
Mieszkanie z ekspozycją okien na zachód z widokiem na park i panoramę miasta.
Budynek całodobowo chroniony.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska i miejsce postojowe w garażu podziemnym, dodatkowo płatne: komórka- 20000 PLN; miejsce postojowe- 50000 PLN

Świetna lokalizacja, w pobliżu wspomniany wyżej Park Szczęśliwicki, liczne enklawy zieleni, skwery, place zabaw dla dzieci, a także placówki edukacyjne, obiekty sportowe, gabinety lekarskie, przychodnie, urzędy i hotele. W budynku znajduje się bank oraz market spożywczy. Komunikacja w odległości 50 mb.

Wszystkie wymienione atuty lokalizacyjne są bezsprzecznie unikatową kombinacją, świadczącą o atrakcyjności tego miejsca.

Zapraszam

Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).