fbpx

Marki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
531 000 PLN
Powierzchnia
59,72 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Mieszkanie o pow. 59,72 m2 znajduje się w niewysokim, kilkulokalowym budynku, w sąsiedztwie niskiej zabudowy. Po pracy odpoczniesz tu wśród zieleni i w ciszy.
Mieszkanie jest widne, tradycyjnie rozplanowane (3 pokoje z osobną, przestronną kuchnią), a szczególnym atutem jest niemal 7-metrowy balkon.
Do mieszkania należą: miejsce parkingowe na terenie podwórka (w cenie) oraz garaż i komórka lokatorska 4,88 m 2 (dodatkowo płatne 30 tys. zł).

DOBRA KOMUNIKACJA
Lokalizacja w Markach zapewnia komfort życia z dala od zgiełku, a jednocześnie rozsądną bliskość miasta. Sąsiedztwo obwodnicy gwarantuje sprawną komunikację np. do Warszawy, gdzie dojdziesz trasą S 8. Komunika ZTM znajduje się w odległości ok. 400 m, skąd każdy z autobusów jedzie do metra Trocka lub Wileńska.

TWOJA OKOLICA
Niedaleko znajduje się centrum handlowe Prima Park, które zaspokoi codzienne potrzeby zakupowe i usługowe. Lubisz być blisko natury? Puszcza Słupecka i pobliski las zapraszają na spacer czy wycieczkę rowerową.

CO WIĘCEJ?
> W budynku nie ma czynszu! Wydatki na eksploatacje każdy planuje wg swoich potrzeb.
> Cena do rozsądnej negocjacji.
Polecam.

Marek Berć

Marek Berć

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).