fbpx

Warszawa, Praga-Południe, ul. Fundamentowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
430 000 PLN
Powierzchnia
59 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Praga-Południe to dzielnica z dużą ilością zieleni, pobliski Park Skaryszewski z Jeziorkiem Kamionkowskim, bywa nazywany, dzięki swoim wybitnym walorom kompozycyjnym, najpiękniejszym parkiem w Polsce. Terenem sobotnio-niedzielnych spacerów stać się też może leżący na obrzeżu dzielnicy rezerwat krajobrazowo-historyczny Olszynka Grochowska, w którym znajduje się pomnik bitwy pod Olszynką Grochowską.
Niedaleki park z Jeziorkiem Balaton zaprasza również do odwiedzin.

Praga Południe to również bogata infrastruktura, szpitale, szkoły, galerie handlowe, liczne sklepy i punkty usługowe a także teatry, kawiarnie, restauracje.

Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

I tu właśnie, przy ulicy Fundamentowej, posiadamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o układzie klasycznym. Oś mieszkania stanowi korytarz, z którego prowadzą wejścia do każdego z pomieszczeń. Po stronie prawej znajduje się sypialnia, dalej kuchnia i kolejna sypialnia. Wystawa okien na stronę południowo-wschodnią. Po stronie lewej korytarza znajdziemy pokój dzienny z wyjściem na loggię, strona północno-zachodnia. Na wprost wejścia ulokowano łazienkę. Całość do remontu i własnej aranżacji.


Budynek po termomodernizacji, klatki schodowe po remoncie. Teren wokół budynku zadbany.
Budynkiem administruje spółdzielnia mieszkaniowa.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia tego miejsca.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Panorama miasta, Podwórko
Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).