fbpx

Karczew, ul. Generała Andersa

Wyślij znajomemu

 
Cena
300 000 PLN
Powierzchnia
60,16 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0

Poszukujesz dobrego mieszkania dla siebie?
Cenisz sobie dobrą lokalizację w cieniu parków krajobrazowych i bliskość Warszawy?
Jeżeli tak, to oferta jest właśnie dla Ciebie.Mieszkanie jest rozkładowe i dwustronne. Składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju.
Znajduje się na podwyższonym parterze.
Do mieszkania przynależy piwnica jak i ogród.Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń dają poczucie przestronności i duże możliwości aranżacji zgodnie z własnymi potrzebami.

Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane:
Przystanek minibusa zaledwie 2 min spacerkiem (300m)
Stacja PKP ok 7min.
Do południowej obwodnicy Warszawy dojedziemy w zaledwie 15 min, a do centrum w 35.

Zapraszam na prezentacje.

Karol Majewski

Karol Majewski

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).