fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
850 000 PLN
Powierzchnia
65,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Szanowni Państwo,

postaram się zachęcić Państwa do obejrzenia wyjątkowej oferty, sprzedaży mieszkania przy ul. Kościelnej, tuż obok Rynku Nowego Miasta.

Kościelna, to jedna z najstarszych ulic Warszawy. Przywilej lokacyjny otrzymała już w 1408 roku.

Spotkajmy się na rogu Zakroczymskiej i Kościelnej.

Stąd zaprowadzę Państwa do wyremontowanej kamienicy z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, w której znajduje się prezentowane mieszkanie.

Wchodzimy do przestronnego przedpokoju, w którym znajduje się duża szafa garderobiana, a na jego końcu łazienka z nowoczesną kabiną prysznicową.

Z przedpokoju wchodzimy do salonu z aneksem kuchennym. Łączna powierzchnia tej części mieszkania to ok. 30 metrów kwadratowych.

Na drugi (prywatny) poziom mieszkania prowadzą nas świeżo odnowione schody. Trafiamy do dużej sypialni, w której mieści się garderoba, oraz łazienka.

Na suficie sypialni umieszczony jest olbrzymi świetlik, dzięki któremu doświetlenie całego mieszkania jest bardzo dobre.


Do mieszkania przynależy piwnica. Na parterze znajduje się wózkarnia, nadająca się świetnie do przechowywania rowerów.

Cokolwiek jeszcze nie napiszę i tak nie zastąpi to osobistego obejrzenia tej wyjątkowej oferty.

Zapraszam na spotkanie.

Małgorzata Pietrzak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).