fbpx

Warszawa, Praga-Południe, gen. Romana Abrahama

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
515 000 PLN
Powierzchnia
68 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
6

Mieszkanie 68m2 do przebudowy na 6 pokoi, 2 łazienki i kuchnię.
Obecnie mieszkanie jest 3-pokojowe.

Według zaproponowanego planu rozkładu pomieszczeń z mieszkania można uzyskać:
1 pokój - 6,9 m2
2 pokój - 8,3 m2
3 pokój - 7 m2
4 pokój - 6,6 m2
5 pokój - 7,7 m2
6 pokój - 8,1 m2
1 łazienka - 2 m2
2 łazienka - 5 m2
Kuchnia - 7 m2

Budynek przeszedł remont dachu, pełną termomodernizację oraz wymianę wszystkich instalacji.
Mieszkanie wymaga remontu. Okna są plastikowe, dobrej jakości, eliminują hałas. W większości mieszkania położony jest parkiet, który wystarczy tylko wycyklinować i polakierować.

W okolicy znajdziemy:
Przychodnie, sklepy, basen, kino, stację benzynową, restauracje, Centrum handlowe Gocław w odległości 100 m., Centrum handlowe Promenada 1 km.

Pod blokiem przystanek autobusowy (5 linii dziennych i 2 nocne). Kolejny przystanek oddalony o 3 minuty pieszo (7 linii).

Zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrza.

Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).