fbpx

Warszawa, Śródmieście, ul. Bednarska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
977 200 PLN
Powierzchnia
70 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie w dwupiętrowej kamienicy przy uroczej uliczce Bednarskiej na Powiślu, która biegnie od Wybrzeża Kościuszkowskiego do ulicy Krakowskie Przedmieście.

Przy tej ulicy pod numerem 2/4 stoi Dom Łaziebny z sześciokolumnowym korynckim portykiem i płaskorzeźbą przedstawiającą Porwanie Prozerpiny przez Posejdona, a pod numerem 14 kamienica zaprojektowana przez A. Corazziego. Obie budowle, wybudowane w I połowie XIX wieku, są wpisane do rejestru zabytków.

Mało kto wie, że cała ulica Bednarska jako założenie urbanistyczne figuruje w gminnej ewidencji zabytków.


Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju, który kończy się obszerną garderobą.

Szeroki przedpokój biegnie na przestrzał mieszkania, a po bokach pięcioro drzwi, cztery na lewo, jedne na prawo. Okna pokoju dziennego są skierowane na południe, a za oknem rozciąga się szeroki trawnik, a jeszcze dalej grupa drzew. Okna pozostałych pomieszczeń są skierowane na północ.

W mieszkaniu wymieniono okna, instalację elektryczną, wodnokanalizacyjną i gazową.

Dla osób spragnionych kontaktu z przyrodą zapraszam na skwer Orgelbranda, który jest usytuowany poniżej skarpy, za murami oporowymi dawnego pałacu Kazanowskich i kościołem św. Anny. To właśnie na tyłach pałacu Kazanowskich, Henryk Sienkiewicz umieścił słynną scenę walki pana Zagłoby z małpami.

Do stacji metra Ratusz Arsenał tylko jeden przystanek tramwajem.

Zapraszam do tego uroczego miejsca.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Park/skwer
Robert Sopiński

Robert Sopiński

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).