fbpx

Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

 
Cena
662 000 PLN
Powierzchnia
72 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Przestronne trzypokojowe mieszkanie w bliskiej okolicy jeziorka Balaton na Gocławiu.

Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w budynku z końca lat 90. W jego skład wchodzą trzy ustawne pokoje, widna kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z wanną i kabiną prysznicową, oraz przedpokój z garderobą. Okna drewniane skierowane na południe i północ.
Z pokoju dziennego wyjście na loggię ( strona południowa).
Pokoje bez mebli, kuchnia w pełni wyposażona, w przedpokoju szafy i wydzielona garderoba.

W cenie mieszkania piwnica, garaż pod budynkiem płatny dodatkowo 35000 PLN.

Zapraszam Państwa do odwiedzenia tego miejsca. Poza dogodną komunikacją, znajdą tu Państwo tereny zielone, ścieżki rowerowe i wiele atrakcji przy jeziorku Balaton. W pobliżu są liczne sklepy i punkty usługowe, centra handlowe Galeria Gocław i Promenada. W bliskiej okolicy basen, przedszkole, szkoła.

To wszystko sprawia, że żyje się tu dobrze i bezpiecznie.

Zakup mieszkania tylko w formie gotówkowej, nieuregulowane grunty.

Serdecznie zapraszam

Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).