fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
920 000 PLN
Powierzchnia
75,33 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

| MIESZKANIE Z HISTORIĄ

W samym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Chmielnej i Żelaznej, czeka na Ciebie mieszkanie w niezwykłej kamienicy z historią w tle.

Budynek przy Chmielnej 73B, z charakterystycznymi, trójkątnymi wykuszami, powstał pod koniec lat 20. XX wieku jako tzw. Dom Kolejowy dla pracowników PKP. W historii zapisał się także jako "Żelazna Reduta", gdy był broniony przez żołnierzy Zgrupowania "Chrobry II" podczas Powstania Warszawskiego.

| PRZEDWOJENNY KLIMAT WNĘTRZ

Jeżeli szukasz dużej przestrzeni i doceniasz przedwojenne elementy architektoniczne, to jest mieszkanie dla Ciebie.

W pokojach znajdziesz oryginalny, dębowy parkiet, a do salonu prowadzą unikalne, dwuskrzydłowe drzwi z lat 20. Kolejne atuty mieszkania to sufity na wysokości 320 cm oraz niestandardowo wysokie okna, które doświetlają całą przestrzeń.

W obecnym układzie na powierzchni 75 m2 znajduje się:
- duży salon z dwoma oknami - 30 m2
- sypialnia z garderobą i oknami w wykuszu - 20 m2
- widna kuchnia z jadalnią - 12 m2
- łazienka z wanną i WC
- hol

W mieszkaniu wymienione są okna i część grzejników. Kuchnia całkowicie wyremontowana kilka lat temu. Została wyposażona w nowoczesne sprzęty i szafki w zabudowie.

| OTOCZENIE KAMIENICY

Duży, wewnętrzny dziedziniec jest zamknięty i pod stałym nadzorem ochrony. Zapewnia mieszkańcom zieleń i wytchnienie od zgiełku miasta. Kamienicą zarządza prężnie działająca wspólnota. Remonty wykonywane są na bieżąco, wymieniono windy, obecnie remontowane są klatki schodowe.

Lokalizacja mieszkania w Centrum Warszawy gwarantuje świetną infrastrukturę, wokół znajduje się wiele sklepów i restauracji, punktów usługowych, a także kin, teatrów i galerii sztuki.

| POTENCJAŁ MIESZKANIA

Jeżeli dwa pokoje to dla Ciebie za mało, ta duża przestrzeń może być przearanżowana nawet na 3 sypialnie i salon z aneksem.

Nieruchomość nadaje się również na inne cele – jego rozkład i lokalizacja sprawiają, że idealnie sprawdzi się jako biuro, kancelaria prawnicza, gabinet psychologiczny czy kosmetyczny.


Mieszkanie ma księgę wieczystą, dzięki czemu można posiłkować się kredytem ¬- który pomogę Ci korzystnie uzyskać. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki
Renata Olesińska

Renata Olesińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).