fbpx

Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

 
Cena
785 000 PLN
Powierzchnia
78 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
9

Kupujący nie płaci prowizji.

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 78 m2 usytuowane w bloku z z lat osiemdziesiątych.
To przestronne, rodzinne mieszkanie składa się z 4 rozkładowych pokoi, osobnej kuchni z oknem, obszernego przedpokoju, łazienki i wc.

Mieszkanie jest dwustronne, okna wychodzą na wschód i zachód.
Z salonu wyjście na balkon typu loggia.
Przebudowana łazienka zmieściła dużą narożną wannę, wc osobne.

Ta nieruchomość to spółdzielcze własnościowe mieszkanie z możliwością założenia księgi wieczystej i wyodrębnienia pełnej własności.

Mieszkanie wymaga odświeżenia, instalacje wod-kan i co wymienione, okna wymienione.

Zapraszam na prezentację.

Renata Olesińska

Renata Olesińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).