fbpx

Warszawa, Ursus

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
749 000 PLN
Powierzchnia
78,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Jeżeli szukasz ustawnego 3 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią to ta oferta może być dla Ciebie.
Lokal o powierzchni prawie 80 m2 jest usytuowany na drugim piętrze w niskim budynku z 2000 roku. Jego niewątpliwym atutem jest układ na trzy strony świata: północ, wschód, zachód.

W bliskiej odległości znajduje się Ekopark URSUS, plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa, liczne sklepy, restauracje, targ oraz inne punkty usługowe.

Przystanek autobusowy - linia 177 w odległości 100 metrów.

Mieszkanie składa się z:
- pokoju I - ok. 14,0 m2
- pokoju II - ok. 13,0 m2
- kuchni - ok. 10,0 m2
- salonu - ok. 21 m2
- przedpokoju - ok. 15,0 m2
- łazienki - 4,5 m2
- WC - 1,5 m2

Budynek w dobrym stanie technicznym. W celu podwyższenia poziomu bezpieczeństwa, każda klatka schodowa wyposażona została w domofon z kodem dostępu, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla mieszkańców. Parking ogólnodostępny, nie ma problemu ze znalezieniem miejsca postojowego.

Renata Olesińska

Renata Olesińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).