fbpx

Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 075 000 PLN
Powierzchnia
79,30 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Okolice Placu Zbawiciela, przyjdź, poczuj ten niepowtarzalny klimat.

Tu właśnie, przy Alei Wyzwolenia znajduje się Twój nowy adres.

Kamienica z lat 50 z windą, którą udajemy się na trzecie piętro. Wchodzimy do mieszkania i od razu wiesz, że tu chcesz być.
Mieszkanie zaprojektowane na planie prostokąta, oś mieszkania stanowi przestronny przedpokój, z którego po stronie prawej znajduje się salon z wyjściem na loggię. Na wprost wejścia mały korytarzyk z wejściem do łazienki i sypialni. Po stronie lewej przedpokoju ulokowano wc, kuchnię z małą spiżarnią, sypialnię i gabinet. Całość to 79,3 mkw.
Mieszkanie jest dwustronne, wysokość pomieszczeń 275 cm.

Mieszkanie wprawdzie przewidziane do remontu, ale możesz urządzić je według własnego pomysłu.

Zapraszam do odwiedzenia tego miejsca,którego historia sięga II połowy XVIII wieku.
Nowoczesnym akcentem jest na przykład pobliskie metro , kompleks biurowo-handlowy przy Placu Unii Lubelskiej i wiele innych.

Przy Placu Zbawiciela ulokowało się wiele kawiarni,sklepów. Wspomniane metro oraz linia tramwajowa ,pozwala na szybki dojazd do centrum i innych dzielnic.
Miłośnicy spacerów również znajdą coś dla siebie. Pobliski ogród botaniczny, Łazienki, zapraszają do odwiedzin.

Wymienione atuty, są niezaprzeczalnie unikatową kombinacją, świadczącą o atrakcyjności tego miejsca.

Serdecznie zapraszam.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).