fbpx

Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 350 000 PLN
Powierzchnia
86,90 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 86,9m2 z tarasem ok. 35m2 na Ursynowie przy samym metrze Kabaty w bloku z 2002 roku. Bardzo duża łazienka z oknem i oddzielne WC. Całość do aranżacji. Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
Doskonała komunikacja z centrum spokojna zielona okolica. W pobliżu sklepy, infrastruktura, las.
Zapraszam na prezentację.

Wanda Witan

Wanda Witan

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).