fbpx

Warszawa, Wesoła, ul. Zachodu Słońca

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
484 000 PLN
Powierzchnia
88 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0

Tylko 30 min od Centrum !

Mieszkanie położone na osiedlu Stara Miłosna, w kameralnym budynku, gdzie na piętrze znajduje się tylko jedno mieszkanie.
Na powierzchni 88 m2 zaprojektowano przestronny salon z kominkiem (27,9 m2) i wyjściem na loggię, dwie ustawne sypialnie, odpowiednio 13,76 m2 i 14,65 m2, z jednej z nich jest wyjście na loggię, łazienkę ( 7,40m2), widną i oddzielną kuchnię (15 m2) oraz przedpokój z szafą wnękową o pow.10,30m2. Całość stanowi ładne, dwustronne i przestronne mieszkanie skierowane na południe i północ.
Mieszkanie posiada księgę wieczystą i stanowi odrębną własność. Miesięczne koszty kształtują się na poziomie 500 zł.

Położenie mieszkania gwarantuje dobrą komunikację, przystanek autobusowy w odległości 5 min. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, szpital, placówki oświatowe oraz tereny zielone zachęcające do spacerów.

Dzielnica słynie z dużej ilości terenów zielonych. Zieleń nie tylko urozmaica architekturę, ale przede wszystkim ma korzystny wpływ na czystość powietrza. Dobra komunikacja, malownicze tereny zielone, to argumenty przemawiające na korzyść mieszkania w proponowanej lokalizacji.

Przedstawione zdjęcia to przykładowa aranżacja mieszkania.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia tego miejsca.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Panorama miasta, Podwórko
Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).