fbpx

Warszawa, Śródmieście, ul. Rozbrat

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
970 000 PLN
Powierzchnia
89 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1

Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie pod wynajem na pokoje. Jest to idealna okazja dla inwestorów, pragnących czerpać korzyści z najmu. Szacowany zysk z tego mieszkania wynosi ok. 7000 zł miesięcznie.

Mieszkanie składa się z:
-5 dużych pokoi (4 pokoje po 11m2 oraz jeden dwuosobowy 18m2 z balkonem),
-2 łazienek,
-osobne WC,
-otwartej kuchni.

Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu, wykończone w dobrym standardzie. Wyposażenie jest wysokiej jakości, na podłodze są dębowe parkiety, w oknach szyby z wkładkami zapewniającymi ciszę, kuchnia jest wykonana z płyty MDF, a także drzwi z pełnego MDF-u, zapewniającego ciszę i komfort osobom wynajmującym.

Położone na 1 pietrze w kamienicy, z widokiem na przedwojenne liceum Batorego, w sąsiedztwie dwóch minut spaceru od Agrykoli oraz Parku Rydza- Śmigłego, a pięciu minut od Łazienek. W bezpośredniej bliskości znajdują się też Bulwary Wiślane, miejsce o niepowtarzalnej atmosferze i licznych atrakcjach. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się liczne kawiarnie, restauracje i sklepy.

Dogodna komunikacja autobusowa we wszystkich kierunkach miasta.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Robert Sopiński

Robert Sopiński

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).