fbpx

Warszawa, Bielany, ul. Wrzeciono

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 050 000 PLN
Powierzchnia
98,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Lasku Bielańskiego.


Mieszkanie rozkładowe o powierzchni całkowitej 98,5 m2, położone na 4 piętrze 6-piętrowego budynku z 2004 roku przy ul. Wrzeciono na Bielanach.
Teren wokół budynku ogrodzony i całodobowo chroniony.
Mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje, 2 osobne zamykane garderoby, widną kuchnię, łazienkę i osobne WC oraz 2 balkony. Układ mieszkania dwustronny z wystawą okien na południowy wschód i północny zachód, co sprawia ,że jest doskonale doświetlone.
Mieszkanie nie wymaga remontu. Część zdjęć przedstawia propozycję zmiany aranżacji wnętrz.

W cenie mieszkania 3 komórki lokatorskie , miejsce postojowe w hali garażowej płatne dodatkowo 30.000 PLN.

Zapraszam do odwiedzenia tego miejsca, bo poza dobrą komunikacją, licznymi punktami handlowo - usługowymi, placówkami oświatowymi i medycznymi, które są w pobliżu, to bezsprzecznie największym atutem tego miejsca jest pobliski Lasek Bielański oraz zielone tereny nadwiślańskie.

Serdecznie zapraszam na prezentację

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Panorama miasta
Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).