fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 790 000 PLN
Powierzchnia
99 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

Do sprzedania duże, rozkładowe mieszkanie bezpośrednio przy parku Łazienki Królewskie.

Ta prestiżowa lokalizacja jedna z najbardziej pożądanych w Warszawie w obrębie ulic Belwederska i Parkowa jest dużym atutem tej nieruchomości.
Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym osiedlu wzniesionym w stylu modernistycznym w latach 1936-1938.

Lokal mieści się w 4 piętrowej kamienicy na 2 piętrze b/z windy.
Składa się z 3 dużych pokoi (24m, 21m, 17m2), kuchni przy której jest mały pokoik - dawna służbówka (6 m2), dużej łazienki z oknem, osobnym w.c. i przestronnym holem.

Mieszkanie jest bardzo ciche, słoneczne z dużymi oknami ekspozycja wschód-zachód z dwoma wejściami: jedno od strony kuchni a drugie główne od przestronnego holu.
Lokal jest jasny, wysoki (3m), przestronny, na podłodze znajduje się dębowy parkiet, okna po wymianie - drewniane.

W kamienicy został przeprowadzony remont, min.: nowa elewacja, wymienione zostały rury kanalizacyjne, kaloryfery przeprowadzony został remont klatki schodowej.
Miejsce postojowe dla aut znajduje się na podwórkowym parkingu.

Stan prawny: pełna własność, możliwość zakupu na kredyt.

Zapraszam

Renata Olesińska

Renata Olesińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).