fbpx

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 950 PLN
Powierzchnia
90 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Chcesz mieszkać w centrum miasta ciesząc się ciszą i spokojem?
Jeśli tak to mieszkanie jest dla Ciebie idealne.

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy przy ulicy Hożej, które znajduje się na 4 z 5 pięter, mieszkanie ma 90 m2 na które składa się:
- półotwarta kuchnia
- przestronny salon
- sypialnia
- duży przechodni pokój
- garderoba
- łazienka

Mieszkanie dwustronne. Okna mieszkania wychodzą na ciche patio, dzięki czemu nie odczuwamy że znajdujemy się w centrum miasta.

W 10 minut dojdziesz do Metra Centrum, a w 2 minuty na przystanek Wspólna lub Plac Trzech Krzyży.

Mieszkanie oraz woda są ogrzewane piecykiem gazowym dwufunkcyjnym.

Do kwoty najmu należy doliczyć opłaty do wspólnoty m.in. za wodę i wywóz nieczystości stałych (406 PLN). Najemca dodatkowo pokrywa koszt zużycia energii oraz gazu.

Zapraszam na prezentację mieszkania

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Bank, Fitnes, Park, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Bar, Kościół, Plac zabaw, Rzeka, Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka
  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska, Metro, Tramwaj, Autobus
Edyta Michalska

Edyta Michalska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).