fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 300 PLN
Powierzchnia
38,20 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Do wynajęcia przytulna kawalerka . Na 38 m2 ulokowano pokój z wyjściem na balkon, łazienkę ,kuchnię oraz przedpokój.
Jest dobrze doświetlona i od 1 czerwca czeka na nowego najemcę.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku cztero-piętrowym.
W sąsiedztwie jest wiele różnych punktów usługowych oraz bazarek.
Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Warszawy, dostępne są tu autobusy i nieco dalej metro 750 m do Metra Racławicka oraz 750 m do Metra Wierzbno czyli ok. 9 minut spacerem.

Do mieszkania należy piwnica.

Dodatkowo należy doliczyć czynsz dla jednej osoby jest 474 PLN a dla dwóch 556 PLN oraz opłaty za prąd i gaz 150 PLN miesięcznie.Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

  • Dostępne w okolicy: Bank, Bazarek, Park, Apteka, Fitnes, Basen, Komenda policji, Centrum handlowe, Restauracja, Sklep
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus
Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).