fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
42,38 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
8

Elegancko wykończone mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Składa się z 2 pokoi (salon z aneksem i sypialnia), łazienki i korytarza. Z salonu jest wyjście na balkon.
Jest świeże, słoneczne i tylko czeka na kogoś, kto da mu pokazać swoje możliwości. Pełne wyposażenie sprzętem AGD jest do dyspozycji wynajmującego. Funkcjonalna klimatyzacja zapewni ochłodzenie w długie letnie dni.

Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze nowego budynku co sprawia, że mamy niczym nieograniczony widok na okolicę.
W sąsiedztwie jest wiele kawiarniami, restauracji i innych punktów usługowych, a do znanej i lubianej Galerii Mokotów jest tylko kilka minut spacerem. Do zagłębia biurowego Warszawy (tzw. Mordoru) też jest kilka minut spacerem.
Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Warszawy, dostępne są tu tramwaje, autobusy i nieco dalej metro.

Do mieszkania należy miejsce w garażu podziemnym i komórka lokatorska (opłaty zawarte w czynszu najmu).
Dodatkowo należy doliczyć opłaty eksploatacyjne oraz opłaty licznikowe.


Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

  • Dostępne w okolicy: Bar, Restauracja, Fitnes, Bank, Basen, Kort tenisowy, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Widok na: Inne budynki
Edyta Michalska

Edyta Michalska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).