fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 600 PLN
Powierzchnia
56 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
6

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Stefana Bryły na warszawskim Mokotowie.

Mieszkanie z ekspozycją okien na wschód i zachód. Od strony wschodniej ulokowane są dwie sypialnie, od zachodniej - salon z aneksem kuchennym i loggia.
Mieszkanie jasne, widne i wyposażone. Czeka na najemcę.
Stan mieszkania i wyposażenie przedstawiają załączone zdjęcia.
Okres najmu min. 1 rok. Wymagana kaucja w wysokości jednego czynszu najmu.

Położenie mieszkania gwarantuje dobrą komunikację oraz pełną infrastrukturę.

Zapraszam

  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Park, Plac zabaw, Kościół, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Żłobek, Sklep, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Bar, Komenda policji, Apteka, Bazarek, Fitnes
  • Komunikacja: Autobus, Metro
Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).