fbpx

Warszawa, Śródmieście, ul. Franciszkańska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 800 PLN
Powierzchnia
56 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Do wynajęcia luksusowy apartament o powierzchni 56 m2:

Apartament mieści się w prestiżowym budynku przy ul. Franciszkańskiej 14.
W skład mieszkania wchodzi:
-salon 21 m2 połączony z kuchnią
-sypialnia 13 m2
-loggia 9 m2
Na dachu budynku znajduje się wspólny widokowy taras z piękna panoramą na zabytkową cześć miasta kontrastującą z oddalonymi nowoczesnymi wieżowcami w centrum Warszawy.

Lokal położony jest na 4-tym, ostatnim piętrze budynku.
Apartament dwustronny z obu stron otoczony zielenią. Kuchnia wyposażona, łazienka z wanną i kabiną prysznicową. Mieszkanie jest umeblowane. Wszystkie ściany budynku są wyciszone. Winda schodzi bezpośrednio do garażu.

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie.

Zapraszam do prezentacji.

  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Restauracja, Basen, Fitnes, Przedszkole, Apteka, Szpital, Sklep, Bar, Kościół, Przychodnia lekarska, Szkoła, Bank
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Edyta Michalska

Edyta Michalska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).