fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 590 PLN
Powierzchnia
60 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Świeżo wyremontowane mieszkanie do wynajęcia. Składa się z 2 pokoi (salon i sypialnia), łazienki i kuchni.
Jest świeże, słoneczne i tylko czeka na kogoś, kto da mu pokazać swoje możliwości. Wyposażona w niezbędne sprzęty (lodówka, zmywarka, płyta gazowa itd.) kuchnia.

W sąsiedztwie jest wiele różnych punktów usługowych. 
Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Warszawy, dostępne są tu autobusy i nieco dalej metro 500 m do Metra Racławicka.

Dodatkowo do czynszu należy doliczyć opłaty licznikowe.

Na życzenie najemcy możliwość umeblowania mieszkania.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

  • Dostępne w okolicy: Bank, Fitnes
  • Komunikacja: Metro, Autobus
Renata Olesińska

Renata Olesińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).