fbpx

Żyrardów

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 390 000 PLN
Powierzchnia
1 038 m2

Hotel pracowniczy dla 80 osób, położony przy ul. Jaktorowskiej w Żyrardowie. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 2465m2 znajdują się 2 budynki o łącznej powierzchni ponad 1000m2. W obu wydzielono ponad 30 pokoi (od 2 do 5 osób), 15 łazienek i 7 kuchni.

Obiekt posiada przyłącze energetyczne + siła, gaz ziemny, linię telefoniczną i kanalizację miejską. Budynki w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymagają żadnych nakładów finansowych. Przy budynku znajduje się duży, ogrodzony parking z wjazdem z głównej ulicy.

Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod uciążliwe usługi, produkcję, magazyny i składy 4UP. Przewidywana powierzchnia zabudowy do 60% powierzchni terenu, wysokość zabudowy do 13m.
Do stacji PKP około 10min. piechotą, dojazd do trasy S8 ok. 15min., do autostrady A2 ok. 10min.

Do podanej ceny należy doliczyć 23% podatku VAT.

Obiekt cały czas funkcjonuje. Zapraszam na prezentację, Agent prowadzący sprzedaż Łukasz Gilis tel. 500 140 900

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, Autostrada
Marek Berć

Marek Berć

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).