fbpx

Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

 
Cena
4 400 000 PLN
Powierzchnia
627 m2
Liczba pokoi
20

Na biuro, hotel, hostel, usługi medyczne, klinikę urody itp. blisko lotniska i trasy S8.

Dwu piętrowy bliźniak o powierzchni 627 m2, usytuowany na działce budowlanej - 851 mkw.
Do budowy użyto wysokiej jakości materiałów. Zadbany, reprezentacyjny teren wokół budynku.
Nieruchomość ma 4 kondygnacje (piwnica, 2 piętra, strych) złożona z 16 pokoi, 6 łazienek, 2 kuchni, auli oraz pokoju rekreacyjnego.
2 miejsca garażowe oraz możliwość parkowania na zamkniętym terenie kilkunastu aut.

W pobliżu przystanek autobusowy (209,709,715, 727, 739, 809, 815, N83)
-szkoły i przedszkola
-liczne sklepy i usługi, restauracje.


Teren o funkcji mieszkaniowo – usługowej, oznaczonych symbolem MU I,
Dopuszcza się tu działalność usługową w budynkach mieszkalnych nie powodującą uciążliwości wykraczającej poza wnętrze budynku.
Zabrania się prowadzenia szpitali, domów opieki i zabudowy związanej ze stałym lub wielogodzinnym pobytem dzieci i młodzieży,

Wyklucza się lokalizację funkcji mogących powodować stałe lub okresowe uciążliwości, w tym obiektów magazynowych, hurtowni, składów, stacji paliw, obiektów produkcyjnych oraz innych obiektów generujących wzmożony ruch samochodowy oraz ruch sprzętu ciężkiego powyżej 3,5 t


Zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa i ma charakter informacyjny.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie, Rzeszowie, Białymstoku i Olsztynie.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Marek Berć

Marek Berć

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).