Dom z dużym potencjałem w Ostrowcu Św.

Dom | Sprzedaż | Ostrowiec Świętokrzyski

350 000 PLN

Cena
350 000 PLN
Cena za m2
1 842 PLN
Powierzchnia
190 m2
Powierzchnia użytkowa
190 m2
Pow. działki
867 m2
Numer oferty
12325943

Opis



Informacji o nieruchomości udziela Pani Ilona Dzik tel: +48 511 834 547

Idealny dom dla dużej rodziny (możliwość adaptacji dla dwóch rodzin) w bardzo miłym sąsiedztwie zlokalizowany przy ulicy Trawnej w Ostrowcu Świętokrzyskim położony na płaskiej ogrodzonej działce w kształcie prostokąta o powierzchni 867m2.
W skład nieruchomości wchodzą: 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, wc, 2 przedpokoje, klatka schodowa, duża piwnica oraz garaż. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni 30m2.
Z przodu budynku wejście do domu, natomiast od ul. Hutników wjazd na działkę a tym samym do garażu. Możliwość adaptacji poddasza.
Nieruchomość ma bardzo atrakcyjną lokalizację ze względu na pobliski: sklep (100m), kolejny sklep i przystanek komunikacji miejskiej (400m), w odległości 600m znajdziesz kolejne sklepy, aptekę, kwiaciarnię, Biedronkę, obiekty sportowe, stadion. w pobliżu znajdziesz również duży nowoczesny plac zabaw a w odległości około 2km przychodnię, kościół oraz kolejne sklepy( Dino, Żabka, Stokrotka).
Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.


Agent prowadzący
Ilona Dzik
Tel: + 48 511 834 547


Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
DO WSPÓŁPRACY ZAPRASZAMY AGENTÓW INNYCH BIUR NIERUCHOMOŚCI!


Nota prawna:
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

Adrian Gębal (Emidom)

Adrian Gębal

Doradca ds. nieruchomości

Dodatkowe informacje

Materiał
Cegła
Dach
Blacha
Typ okien
Drewniane (stary typ)
Kształt działki
Prostokąt
Ukształtowanie działki
Płaska
Ogrodzenie
Metalowe
Dostępne w okolicy
Basen, Apteka, Sklep, Bank, Rzeka, Las, Centrum handlowe, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Szkoła, Plac zabaw, Szpital, Hala sportowa, Zabudowa niska, Kościół, Park
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
PKS, Autobus, Bus
Ujęcie wody
Miejska, Brak
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Kanalizacja
Miejska
Ogrzewanie
CO miejskie

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Emidom z siedzibą przy Odolańska 12 lok. 2, 02-560 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@emidom.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com