fbpx

Referencje

Bardzo polecam biuro nieruchomości Emidom. Podejście do klienta profesjonalne, transakcja zakupu mieszkania przebiegła sprawnie, zawsze można było liczyć na pomoc 🙂

Edyta Pruchniewicz
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-11-14T13:34:00+01:00
Bardzo polecam biuro nieruchomości Emidom. Podejście do klienta profesjonalne, transakcja zakupu mieszkania przebiegła sprawnie, zawsze można było liczyć na pomoc 🙂 Edyta Pruchniewicz
Mam zaszczyt przedstawić Państwu opinię na temat Pana Marka Bercia. Uważam, że powinnam opisać naszą współpracę. Rozpoczęła się ona 5 lat temu podczas prezentacji jednego z mieszkań. Pan Marek od razu wzbudził moje zaufanie. Dał się poznać jako agent 100% zaangażowany w to co robi. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta to Jego znak rozpoznawczy. Wspomagał mnie przez cały proces sprzedaży oraz kupna mieszkania cennymi radami i wskazówkami oraz pomagał we wszystkich niezbędnych formalnościach. Jest to człowiek sumienny ,kompetentny, rzeczowy, konkretny, obdarzony cierpliwością, najwyższą kulturą osobistą oraz poczuciem humoru.
Współpraca z nim to czysta przyjemność i gwarancja jakości przeprowadzonej transakcji. Jeśli szukacie Państwo osoby, dla której nie istnieje słowo niemożliwe i niewykonalne, to z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Marka jako agenta i jako wspaniałą i ciepłą osobę godnie reprezentującą swoją firmę.

Z poważaniem
Elżbieta i Sylwia W.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-14T10:45:47+02:00
Mam zaszczyt przedstawić Państwu opinię na temat Pana Marka Bercia. Uważam, że powinnam opisać naszą współpracę. Rozpoczęła się ona 5 lat temu podczas prezentacji jednego z mieszkań. Pan Marek od razu wzbudził moje zaufanie. Dał się poznać jako agent 100% zaangażowany w to co robi. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta to Jego znak rozpoznawczy. Wspomagał mnie przez cały proces sprzedaży oraz kupna mieszkania cennymi radami i wskazówkami oraz pomagał we wszystkich niezbędnych formalnościach. Jest to człowiek sumienny ,kompetentny, rzeczowy, konkretny, obdarzony cierpliwością, najwyższą kulturą osobistą oraz poczuciem humoru. Współpraca z nim to czysta przyjemność i gwarancja jakości przeprowadzonej transakcji. Jeśli szukacie Państwo osoby, dla której nie istnieje słowo niemożliwe i niewykonalne, to z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Marka jako agenta i jako wspaniałą i ciepłą osobę godnie reprezentującą swoją firmę. Z poważaniem Elżbieta i Sylwia W.

Dziękuję za współpracę i życzę wszystkiego dobrego.
Pozdrawiam
Arek Szkurłat

Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2020-08-14T15:39:00+02:00
Dziękuję za współpracę i życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam Arek Szkurłat

Współpraca z Panią Edytą i Panem Piotrem z Agencji Nieruchomości „EMIDOM” to czysta przyjemność.
Wielokrotnie zostały wynajęte moje mieszkania bardzo szybko, sprawnie, profesjonalnie i bezstresowo.
Polecam EMIDOM w zakresie wynajmu i sprzedaży mieszkań, domów, lokali komercyjnych i działek.


Bardzo dziękuję i pozdrawiam,
Małgorzata H.

Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2020-08-14T15:38:20+02:00
Współpraca z Panią Edytą i Panem Piotrem z Agencji Nieruchomości „EMIDOM” to czysta przyjemność. Wielokrotnie zostały wynajęte moje mieszkania bardzo szybko, sprawnie, profesjonalnie i bezstresowo. Polecam EMIDOM w zakresie wynajmu i sprzedaży mieszkań, domów, lokali komercyjnych i działek. Bardzo dziękuję i pozdrawiam, Małgorzata H.
Pragnąłem tylko Pani podziękować za Pani pomoc i pośrednictwo w trakcie poszukiwań i ostatecznego kupna naszego mieszkania.
Zawsze jak były jakieś pytania czy wątpliwości była Pani w stanie nam udzielić potrzebną informację, zwracając naszą uwagę na istotne szczegóły, na które sami byśmy nie wpadli.

Współpraca z Panią była z naszej strony czysta przyjemność.

Pozdrawiam serdecznie
Wojciech Ochlewski
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-14T10:47:03+02:00
Pragnąłem tylko Pani podziękować za Pani pomoc i pośrednictwo w trakcie poszukiwań i ostatecznego kupna naszego mieszkania. Zawsze jak były jakieś pytania czy wątpliwości była Pani w stanie nam udzielić potrzebną informację, zwracając naszą uwagę na istotne szczegóły, na które sami byśmy nie wpadli. Współpraca z Panią była z naszej strony czysta przyjemność. Pozdrawiam serdecznie Wojciech Ochlewski
Witam, mogę tylko w tej formie podziękować za współpracę. Jestem zadowolona ze sprzedaży mieszkania. Wszystko odbyło się w dobrym czasie, w pozytywnej atmosferze jak również satysfakcjonująco pod względem finansowym. Mieszkam już w wymarzonym mieszkaniu co dodatkowo zwiększa pozytywne odczucia.

Pozdrawiam
Ewa F.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-10T14:15:42+02:00
Witam, mogę tylko w tej formie podziękować za współpracę. Jestem zadowolona ze sprzedaży mieszkania. Wszystko odbyło się w dobrym czasie, w pozytywnej atmosferze jak również satysfakcjonująco pod względem finansowym. Mieszkam już w wymarzonym mieszkaniu co dodatkowo zwiększa pozytywne odczucia. Pozdrawiam Ewa F.

Świetna profesjonalna obsługa klienta. Pan Piotr Jezierski jest zawsze gotowy do pomocy i poszukania rozwiązania często trudnych sytuacji związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości.


Dominika Maison


 
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2020-08-14T15:41:53+02:00
Świetna profesjonalna obsługa klienta. Pan Piotr Jezierski jest zawsze gotowy do pomocy i poszukania rozwiązania często trudnych sytuacji związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości. Dominika Maison  
Dziekuje za pomoc przy sprzedazy mojego mieszkania. Bylem bardzo zadowolony z Panstwa uslug.

Wojciech Syski
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-11-14T13:27:43+01:00
Dziekuje za pomoc przy sprzedazy mojego mieszkania. Bylem bardzo zadowolony z Panstwa uslug. Wojciech Syski
bardzo profesjonalna obsługa mili i przyjaźni ludzie szczególne podziękowania dla Pani Renaty olesinskiej za wytrwałość wyrozumiałość pomoc Pani Renato bardzo dziękujemy

Katarzyna Jakub i Marta Olkusznik
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2019-03-18T11:57:10+01:00
bardzo profesjonalna obsługa mili i przyjaźni ludzie szczególne podziękowania dla Pani Renaty olesinskiej za wytrwałość wyrozumiałość pomoc Pani Renato bardzo dziękujemy Katarzyna Jakub i Marta Olkusznik

Po pierwsze skuteczność, po drugie profesjonalizm, a po trzecie i każde następne 🙂 - niezwykła uprzejmość i serdeczność. Dziękujemy!


Oczywiście POLECAM!!! Monika Gilewska

Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2020-08-14T15:46:30+02:00
Po pierwsze skuteczność, po drugie profesjonalizm, a po trzecie i każde następne 🙂 - niezwykła uprzejmość i serdeczność. Dziękujemy! Oczywiście POLECAM!!! Monika Gilewska
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Renatą Olesińską Agentką Nieruchomości. Dzięki jej pomocy udało mi się sprzedać mieszkanie, a także kupić następne, które mi znalazła i jestem z niego bardzo zadowolona. Pani Renata jest bardzo profesjonalną Agentką, pomogła mi w negocjacjach cenowych odnośnie tych dwóch mieszkań, jak również we wszystkich sprawach prawnych dotyczących sprzedaży. Swoją wiedzą i wspaniałym (ludzkim) podejściem mogłaby być wzorem dla wielu Agentów Nieruchomości.

Z poważaniem
Wileta K.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-14T10:47:38+02:00
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Renatą Olesińską Agentką Nieruchomości. Dzięki jej pomocy udało mi się sprzedać mieszkanie, a także kupić następne, które mi znalazła i jestem z niego bardzo zadowolona. Pani Renata jest bardzo profesjonalną Agentką, pomogła mi w negocjacjach cenowych odnośnie tych dwóch mieszkań, jak również we wszystkich sprawach prawnych dotyczących sprzedaży. Swoją wiedzą i wspaniałym (ludzkim) podejściem mogłaby być wzorem dla wielu Agentów Nieruchomości. Z poważaniem Wileta K.
Pragnę podziękować Pani Renacie za pomoc i pośrednictwo w trakcie poszukiwań i ostatecznego kupna naszego mieszkania.
Zawsze jak były jakieś pytania czy wątpliwości Pani Renata była w stanie nam udzielić potrzebną informację, zwracając naszą uwagę na istotne szczegóły, na które sami byśmy nie wpadli.
Współpraca z Panią Renatą była z naszej strony czystą przyjemnością.

Pozdrawiam serdecznie,
Wiktor O.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-23T09:32:41+02:00
Pragnę podziękować Pani Renacie za pomoc i pośrednictwo w trakcie poszukiwań i ostatecznego kupna naszego mieszkania. Zawsze jak były jakieś pytania czy wątpliwości Pani Renata była w stanie nam udzielić potrzebną informację, zwracając naszą uwagę na istotne szczegóły, na które sami byśmy nie wpadli. Współpraca z Panią Renatą była z naszej strony czystą przyjemnością. Pozdrawiam serdecznie, Wiktor O.
Panie Marku bardzo dziękujemy za sprzedaż mieszkania!!! Mistrzostwo! Bardzo dobry kontakt, ogromna pomoc we wszystkim, cudowne zdjęcia. Polecamy

Żaneta S.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2019-01-28T10:01:40+01:00
Panie Marku bardzo dziękujemy za sprzedaż mieszkania!!! Mistrzostwo! Bardzo dobry kontakt, ogromna pomoc we wszystkim, cudowne zdjęcia. Polecamy Żaneta S.
Miło, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Serdecznie polecam. Pozdrawiam 🙂

Dimitar Pefkev
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-10-18T13:58:39+02:00
Miło, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Serdecznie polecam. Pozdrawiam 🙂 Dimitar Pefkev
Znam Panią Katarzynę Sosińską od 2014 roku. Z pomocą Pani Katarzyny ja i moja rodzina kupiliśmy trzy mieszkania w Warszawie oraz sprzedaliśmy jedno, bardzo trudne do sprzedaży (ze względu na status prawny) mieszkanie, również w Warszawie. W mojej opinii Pani Katarzyna Sosińska jest niezwykle skuteczna jako agentka nieruchomości, cechuje ją głęboka znajomość niuansów rynkowych, wysoka kultura i szeroka wiedza płynąca z wieloletniego doświadczenia. Z całą pewnością mogę polecić współpracę z Panią Katarzyną na każdym etapie kupna i sprzedaży nieruchomości w Polsce.

Antoni L.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-14T10:44:52+02:00
Znam Panią Katarzynę Sosińską od 2014 roku. Z pomocą Pani Katarzyny ja i moja rodzina kupiliśmy trzy mieszkania w Warszawie oraz sprzedaliśmy jedno, bardzo trudne do sprzedaży (ze względu na status prawny) mieszkanie, również w Warszawie. W mojej opinii Pani Katarzyna Sosińska jest niezwykle skuteczna jako agentka nieruchomości, cechuje ją głęboka znajomość niuansów rynkowych, wysoka kultura i szeroka wiedza płynąca z wieloletniego doświadczenia. Z całą pewnością mogę polecić współpracę z Panią Katarzyną na każdym etapie kupna i sprzedaży nieruchomości w Polsce. Antoni L.
Chciałabym niniejszym podziękować za Państwa pracę przy poszukiwaniu mieszkania i ​obsłudze transakcji.
Szczególnie dziękuję Pani Ani Misiejuk, bardzo doceniam jej pracę i zaangażowanie, które nie jest powszechne wśród pracowników innych agencji, z którymi miałam dotychczas kontakt.
Dlatego też dzielę się moim bardzo pozytywnym wrażeniem i podkreślam profesjonalizm Pani Ani, wytrwałość i pasję, z jaką uprawia swój zawód.

​Pozdrawiam serdecznie
Jola Cz.​
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-10T14:05:07+02:00
Chciałabym niniejszym podziękować za Państwa pracę przy poszukiwaniu mieszkania i ​obsłudze transakcji. Szczególnie dziękuję Pani Ani Misiejuk, bardzo doceniam jej pracę i zaangażowanie, które nie jest powszechne wśród pracowników innych agencji, z którymi miałam dotychczas kontakt. Dlatego też dzielę się moim bardzo pozytywnym wrażeniem i podkreślam profesjonalizm Pani Ani, wytrwałość i pasję, z jaką uprawia swój zawód. ​Pozdrawiam serdecznie Jola Cz.​
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani Agnieszce za okazaną pomoc w procesie wyboru i zakupu mieszkania.

Dziękujemy i polecamy innym.
Renata D.-K.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-16T12:08:03+02:00
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani Agnieszce za okazaną pomoc w procesie wyboru i zakupu mieszkania. Dziękujemy i polecamy innym. Renata D.-K.

Firma charakteryzująca się wysokim profesjonalizmem. Ludzie przemili, przede wszystkim skuteczni i znający się na swojej pracy. Zdecydowanie polecam agencję nieruchomości Emidom.


Monika Kossakowska

Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2020-08-14T15:47:36+02:00
Firma charakteryzująca się wysokim profesjonalizmem. Ludzie przemili, przede wszystkim skuteczni i znający się na swojej pracy. Zdecydowanie polecam agencję nieruchomości Emidom. Monika Kossakowska

Firma Emidom, to nie grupa współpracujących ze sobą osób, ale zespół pasjonatów. Profesjonalizm, duże zaangażowanie w obsługę klienta oraz wysoka skuteczność. Nieruchomość została sprzedana w tempie błyskawicznym. Polecam i z całą pewnością skorzystam z usług ponownie.


Ewa Bus

Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2020-08-14T15:48:43+02:00
Firma Emidom, to nie grupa współpracujących ze sobą osób, ale zespół pasjonatów. Profesjonalizm, duże zaangażowanie w obsługę klienta oraz wysoka skuteczność. Nieruchomość została sprzedana w tempie błyskawicznym. Polecam i z całą pewnością skorzystam z usług ponownie. Ewa Bus
Serdeczne podziękowania dla Emidom i Pana Piotra Jezierskiego, za błyskawiczne działanie i duże zaangażowanie w promocji sprzedaży i znalezieniu nabywców.
Współpraca była profeska, która okazała się sprzedażą 3 mieszkań lotem błyskawicy za satysfakcjonującą mnie cenę.
Dzięki doświadczeniu w sprzedaży i znajomości spraw notarialno - prawnych jaką wykazał się Pan Piotr udało mi się bezpiecznie sprzedać nieruchomości.

Ewa z Warszawy
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-18T09:26:56+02:00
Serdeczne podziękowania dla Emidom i Pana Piotra Jezierskiego, za błyskawiczne działanie i duże zaangażowanie w promocji sprzedaży i znalezieniu nabywców. Współpraca była profeska, która okazała się sprzedażą 3 mieszkań lotem błyskawicy za satysfakcjonującą mnie cenę. Dzięki doświadczeniu w sprzedaży i znajomości spraw notarialno - prawnych jaką wykazał się Pan Piotr udało mi się bezpiecznie sprzedać nieruchomości. Ewa z Warszawy
Pan Marek dał się poznać jako osoba sumienna punktualna profesjonalna i empatyczna która potrafi słuchać i stara się zrozumieć potrzeby. Podczas naszej współpracy proponował rozwiązania pasujące do moich oczekiwań i możliwości finansowych. Jednocześnie cechuje Go poczucie humoru co pozytywnie wpłynęło na naszą współpracę. Pan Marek to Pośrednik którego polecam w 100%.

Anna G.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-14T10:46:17+02:00
Pan Marek dał się poznać jako osoba sumienna punktualna profesjonalna i empatyczna która potrafi słuchać i stara się zrozumieć potrzeby. Podczas naszej współpracy proponował rozwiązania pasujące do moich oczekiwań i możliwości finansowych. Jednocześnie cechuje Go poczucie humoru co pozytywnie wpłynęło na naszą współpracę. Pan Marek to Pośrednik którego polecam w 100%. Anna G.
Dziękuję za profesjonalną i miłą obsługę. Dziękuję szczególnie Panu Markowi Berciowi za przyjazną atmosferę i fachową pomoc w szukaniu i zakupie mieszkania.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2019-06-14T14:54:09+02:00
Dziękuję za profesjonalną i miłą obsługę. Dziękuję szczególnie Panu Markowi Berciowi za przyjazną atmosferę i fachową pomoc w szukaniu i zakupie mieszkania.
Dziękujemy Panu Jarkowi za nieocenioną pomoc przy sprzedaży mieszkania. Profesjonalnie, sympatycznie!

Małgorzata P.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2019-01-29T09:15:16+01:00
Dziękujemy Panu Jarkowi za nieocenioną pomoc przy sprzedaży mieszkania. Profesjonalnie, sympatycznie! Małgorzata P.
Dziekujemy Panu Markowi oraz firmie Emidom za pomoc w spełnieniu marzeń o własnych czterech kątach.Od samego początku mogliśmy liczyć na ogromną życzliwość oraz ogromny profesjonalizm w każdej możliwej sytuacji.Wszystkie formalności związane z zakupem mieszkania były dla nas zupełnie nowym doświadczeniem,ale dzieki świetnie wykonywanej pracy przez Pana Marka, cały proces odbył się bardzo szybko i bez zbędnego stresu.Mieszkanie w stu procentach spełnia nasze oczekiwania i z czystym sumieniem polecamy firmę Emidom.
Szczęśliwi nabywcy Alicja i Arkadiusz
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2019-02-11T11:36:05+01:00
Dziekujemy Panu Markowi oraz firmie Emidom za pomoc w spełnieniu marzeń o własnych czterech kątach.Od samego początku mogliśmy liczyć na ogromną życzliwość oraz ogromny profesjonalizm w każdej możliwej sytuacji.Wszystkie formalności związane z zakupem mieszkania były dla nas zupełnie nowym doświadczeniem,ale dzieki świetnie wykonywanej pracy przez Pana Marka, cały proces odbył się bardzo szybko i bez zbędnego stresu.Mieszkanie w stu procentach spełnia nasze oczekiwania i z czystym sumieniem polecamy firmę Emidom. Szczęśliwi nabywcy Alicja i Arkadiusz
Współpraca z Panią Renatą to czysta przyjemność. Zawsze gotowa do pomocy, załatwienia różnych spraw dotyczących zakupu/sprzedaży mieszkania w szerokim zakresie. Klient może czuć się zaopiekowany podczas całego procesu od pierwszego spotkania poprzez czasami trudny proces decyzyjny po dopięcie finalne tematu. A to wcale nie jest szeroka praktyka wśród pośredników nieruchomości. Także gorąco polecam. Pani Renata zawsze odbiera telefon a jak nie to zawsze szybko oddzwania i odpisuje na e-mail.

Jak kupować nieruchomość to tylko przy pomocy Pani Renaty

Marcin Ryll
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2019-11-28T12:42:27+01:00
Współpraca z Panią Renatą to czysta przyjemność. Zawsze gotowa do pomocy, załatwienia różnych spraw dotyczących zakupu/sprzedaży mieszkania w szerokim zakresie. Klient może czuć się zaopiekowany podczas całego procesu od pierwszego spotkania poprzez czasami trudny proces decyzyjny po dopięcie finalne tematu. A to wcale nie jest szeroka praktyka wśród pośredników nieruchomości. Także gorąco polecam. Pani Renata zawsze odbiera telefon a jak nie to zawsze szybko oddzwania i odpisuje na e-mail. Jak kupować nieruchomość to tylko przy pomocy Pani Renaty Marcin Ryll
Agencja nieruchomości Emidom okazała się godnym zaufania, rzetelnym i bardzo pomocnym partnerem podczas poszukiwania przeze mnie mieszkania. Osoba, która została moim opiekunem była profesjonalistą w każdym calu. Moje potrzeby mieszkaniowe zostały bardzo szybko i trafnie określone więc oferty, które otrzymywałem pasowały do moich wyobrażeń dotyczących poszukiwanego mieszkania. Dzięki temu mogłem skoncentrować się w pełni na dokonaniu najlepszego wyboru z tego co oferował rynek mieszkaniowy. Dzięki pomocy agencji Emidom udało się znaleźć i kupić mieszkanie z którego jestem cały czas bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem mogę polecić agencję oraz jej pracowników jako profesjonalistów w tym co robią.

Pozdrawiam
Michał K.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-14T10:37:37+02:00
Agencja nieruchomości Emidom okazała się godnym zaufania, rzetelnym i bardzo pomocnym partnerem podczas poszukiwania przeze mnie mieszkania. Osoba, która została moim opiekunem była profesjonalistą w każdym calu. Moje potrzeby mieszkaniowe zostały bardzo szybko i trafnie określone więc oferty, które otrzymywałem pasowały do moich wyobrażeń dotyczących poszukiwanego mieszkania. Dzięki temu mogłem skoncentrować się w pełni na dokonaniu najlepszego wyboru z tego co oferował rynek mieszkaniowy. Dzięki pomocy agencji Emidom udało się znaleźć i kupić mieszkanie z którego jestem cały czas bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem mogę polecić agencję oraz jej pracowników jako profesjonalistów w tym co robią. Pozdrawiam Michał K.
Dziękuję za profesjonalną i miłą obsługę przy sprzedaży mieszkania. Szczególnie dziękuje Pani Renacie Olesińskiej za fachową pomoc.

Pozdrawiam
Artur Sobczak
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2019-11-28T12:39:50+01:00
Dziękuję za profesjonalną i miłą obsługę przy sprzedaży mieszkania. Szczególnie dziękuje Pani Renacie Olesińskiej za fachową pomoc. Pozdrawiam Artur Sobczak
Dziękuję bardzo za pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Zwłaszcza Panu Jarosławowi Sajdokowi za miłą i profesjonalną obsługę, oraz dużą aktywność w poszukiwaniu nabywcy. Serdecznie polecam!
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2020-08-14T15:42:51+02:00
Dziękuję bardzo za pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Zwłaszcza Panu Jarosławowi Sajdokowi za miłą i profesjonalną obsługę, oraz dużą aktywność w poszukiwaniu nabywcy. Serdecznie polecam!
Bardzo dziękuję za miłą współpracę!

Pozdrawiam
Marek Napiórkowski
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2019-11-28T12:41:56+01:00
Bardzo dziękuję za miłą współpracę! Pozdrawiam Marek Napiórkowski
Nie mogliśmy przez kilka miesięcy z żoną sprzedać naszego mieszkania i po wygaśnięciu umowy z poprzednią agencją nieruchomości, podpisaliśmy umowę z EMIDOM na wyłączność. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Renacie Makles, że pomimo choroby, jej wielkie zaangażowanie, serce i ciężka praca przyniosła w bardzo krótkim czasie oczekiwany efekt.

Dziękujemy, Michał Makales
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2020-08-14T15:32:30+02:00
Nie mogliśmy przez kilka miesięcy z żoną sprzedać naszego mieszkania i po wygaśnięciu umowy z poprzednią agencją nieruchomości, podpisaliśmy umowę z EMIDOM na wyłączność. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Renacie Makles, że pomimo choroby, jej wielkie zaangażowanie, serce i ciężka praca przyniosła w bardzo krótkim czasie oczekiwany efekt. Dziękujemy, Michał Makales
Chciałabym serdecznie polecić wszystkim sprzedającym pośrednika Pana Marka. Pan Marek Berć był skuteczny w znalezieniu klienta i bardzo pomocny na etapie przygotowania niezbędnych dokumentów do aktu notarialnego. Przy tym zawsze cierpliwy, uprzejmy i uśmiechnięty. Jeszcze raz bardzo polecam
Weronika
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2019-01-22T12:48:54+01:00
Chciałabym serdecznie polecić wszystkim sprzedającym pośrednika Pana Marka. Pan Marek Berć był skuteczny w znalezieniu klienta i bardzo pomocny na etapie przygotowania niezbędnych dokumentów do aktu notarialnego. Przy tym zawsze cierpliwy, uprzejmy i uśmiechnięty. Jeszcze raz bardzo polecam Weronika
Emidom to profesjonalizm w każdym calu. Miałam przyjemność sprzedawać moje mieszkanie oraz kupować kolejne z pomocą Pana Piotra. Obie transakcje przebiegły w sposób wzorowy, szybki i bezproblemowy. Pan Piotr zajął się wszystkim od A do Z, pomagał nawet w sytuacjach, w których właściwie nie musiał. Z całą odpowiedzialnością polecam Emidom wszystkim, którzy chcą dokonać sprawnej transakcji.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2020-08-14T15:44:31+02:00
Emidom to profesjonalizm w każdym calu. Miałam przyjemność sprzedawać moje mieszkanie oraz kupować kolejne z pomocą Pana Piotra. Obie transakcje przebiegły w sposób wzorowy, szybki i bezproblemowy. Pan Piotr zajął się wszystkim od A do Z, pomagał nawet w sytuacjach, w których właściwie nie musiał. Z całą odpowiedzialnością polecam Emidom wszystkim, którzy chcą dokonać sprawnej transakcji.
Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Jezierskiemu za wszechstronną pomoc w sprzedaży mieszkania. Proces sprzedaży przebiegł w sposób bezproblemowy dzięki energii i zaangażowaniu Pana Piotra. Negocjacje z klientami był prowadzone w sposób przemyślany i efektywny.

Wiedza i doświadczenie Pana Piotra pozwoliły na sprawne załatwienie spraw formalno prawnych, co w przypadku tej nieruchomości było trochę skomplikowane. We współpracy Pan Piotr jest osobą sumienną, profesjonalną, słowną oraz, co nie jest bez znaczenia, empatyczną.

Z pełnym przekonaniem polecamy skorzystanie z profesjonalnych usług Emidom Nieruchomości.

Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Maria i Ryszard
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2019-09-18T11:35:07+02:00
Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Jezierskiemu za wszechstronną pomoc w sprzedaży mieszkania. Proces sprzedaży przebiegł w sposób bezproblemowy dzięki energii i zaangażowaniu Pana Piotra. Negocjacje z klientami był prowadzone w sposób przemyślany i efektywny. Wiedza i doświadczenie Pana Piotra pozwoliły na sprawne załatwienie spraw formalno prawnych, co w przypadku tej nieruchomości było trochę skomplikowane. We współpracy Pan Piotr jest osobą sumienną, profesjonalną, słowną oraz, co nie jest bez znaczenia, empatyczną. Z pełnym przekonaniem polecamy skorzystanie z profesjonalnych usług Emidom Nieruchomości. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów! Maria i Ryszard
Witam, miałam przyjemność współpracować z firmą Emidom, szczególnie polecam p. Marka Berć, człowiek podchodzący do sprawy z sercem i wielkim zaangażowaniem . Sprzeda każdą nieruchomość.

Pozdrawiam całą ekipę
Aleksandra Ż.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-11T13:40:28+02:00
Witam, miałam przyjemność współpracować z firmą Emidom, szczególnie polecam p. Marka Berć, człowiek podchodzący do sprawy z sercem i wielkim zaangażowaniem . Sprzeda każdą nieruchomość. Pozdrawiam całą ekipę Aleksandra Ż.
Dziękuję za miłą i fachową pomoc - dzięki Wam to, co trudne stawało się łatwiejsze i zajmowało znacznie mniej czasu.

Polecam
Joanna R.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-05-14T19:39:31+02:00
Dziękuję za miłą i fachową pomoc - dzięki Wam to, co trudne stawało się łatwiejsze i zajmowało znacznie mniej czasu. Polecam Joanna R.
Od sierpnia 2017 r. do listopada 2017 r. Pani Agnieszka Zajączkowska była osobą wiodącą przy sprzedaży nowych lokali położonych przy ul. Kobielskiej 84 w Warszawie. Podczas swojej pracy wykazała profesjonalizm i pełne zaangażowanie w popmyślnym zakończeniu całego procesu pozyskania kupujących, pomocy dla nich w uzyskaniu potrzebnych dokumentów, przeprowadzeniu negocjacji warunków sprzedaży z inwestorem.
Ze względu na profesjonalizm i sympatyczną atmosferę przy jednoczesnym egzekwowaniu w pełni przepisów prawa w obrocie nieruchomościami, współpraca z Panią Agnieszką Zajączkowską była efektywna i pozytywnie oceniona przez firmę Prowest Sp. z o.o.

mgr inż. Józef Wernik
Prezes
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-07-25T12:06:22+02:00
Od sierpnia 2017 r. do listopada 2017 r. Pani Agnieszka Zajączkowska była osobą wiodącą przy sprzedaży nowych lokali położonych przy ul. Kobielskiej 84 w Warszawie. Podczas swojej pracy wykazała profesjonalizm i pełne zaangażowanie w popmyślnym zakończeniu całego procesu pozyskania kupujących, pomocy dla nich w uzyskaniu potrzebnych dokumentów, przeprowadzeniu negocjacji warunków sprzedaży z inwestorem. Ze względu na profesjonalizm i sympatyczną atmosferę przy jednoczesnym egzekwowaniu w pełni przepisów prawa w obrocie nieruchomościami, współpraca z Panią Agnieszką Zajączkowską była efektywna i pozytywnie oceniona przez firmę Prowest Sp. z o.o. mgr inż. Józef Wernik Prezes

Współpracowałam z p. Kasią z Agencji Emidom. Byłam bardzo zadowolona z podejścia do klienta i profesjonalizmu. Pani Kasia zawsze z uśmiechem odpowiadała na moje pytania i doradzała różne rozwiązania, a w czasie pandemii pomogła znaleźć kancelarię notarialną, w której w bezpieczny sposób mogliśmy załatwić wszystkie formalności związane z kupnem mieszkania.


Beata Niedziela

Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2020-08-14T15:34:17+02:00
Współpracowałam z p. Kasią z Agencji Emidom. Byłam bardzo zadowolona z podejścia do klienta i profesjonalizmu. Pani Kasia zawsze z uśmiechem odpowiadała na moje pytania i doradzała różne rozwiązania, a w czasie pandemii pomogła znaleźć kancelarię notarialną, w której w bezpieczny sposób mogliśmy załatwić wszystkie formalności związane z kupnem mieszkania. Beata Niedziela

Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie. Pan Piotr i jego zespół zdecydowanie znają się na swojej branży.


Super polecam Patrycja Bedzińska

Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2020-08-14T15:45:28+02:00
Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie. Pan Piotr i jego zespół zdecydowanie znają się na swojej branży. Super polecam Patrycja Bedzińska
Dzięki systemowej współpracy SWO mogliśmy naszemu poszukującemu przedstawić pełną ofertę nie tylko z naszego biura ale także z biura Emidom.
Oferta była równie dobrze przygotowana, a opiekun dbał by transakcja przebiegła szybko, sprawnie i bezpiecznie.
Bonus zrealizował już wiele transakcji z biurem Emidom i traktujemy go jako bardzo rzetelnego partnera.

Polecamy.
Iza Miks Kożuchowska CEO Bonus Nieruchomości Warszawa

 
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-07-20T09:29:06+02:00
Dzięki systemowej współpracy SWO mogliśmy naszemu poszukującemu przedstawić pełną ofertę nie tylko z naszego biura ale także z biura Emidom. Oferta była równie dobrze przygotowana, a opiekun dbał by transakcja przebiegła szybko, sprawnie i bezpiecznie. Bonus zrealizował już wiele transakcji z biurem Emidom i traktujemy go jako bardzo rzetelnego partnera. Polecamy. Iza Miks Kożuchowska CEO Bonus Nieruchomości Warszawa  
Dziękuję za pomoc Panu Markowi Berć. Dzięki Panu wszystkie formalności były załatwione bardzo szybko i bez niepotrzebnych nerwów.

Bardzo polecam.
Adam J.
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści
2018-07-09T14:12:57+02:00
Dziękuję za pomoc Panu Markowi Berć. Dzięki Panu wszystkie formalności były załatwione bardzo szybko i bez niepotrzebnych nerwów. Bardzo polecam. Adam J.
0
0
Mieszkania Warszawa - Sprzedaż | Biuro Nieruchomści