fbpx

Lesznowola

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
997 000 PLN
Powierzchnia
80,28 m2
Liczba pokoi
3

Jeżeli poszukujesz alternatywy dla mieszkania w mieście, które ma zapewnić Ci wygodną przestrzeń i odpoczynek we własnym ogrodzie, to prezentowana oferta jest właśnie dla Ciebie.
 
Nowoczesny, ekologiczny gotowy do zamieszkania segment wyposażony w fotowoltaike położony na osiedlu Leśna Wola w Lesznowoli przy ul. Okrężnej.
 


  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Las, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, PKS
Mikołaj Markuszewski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).