fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

 
Cena
5 300 PLN
Powierzchnia
115 m2
Piętro
1

Do wynajmu klimatyczne poddasze znajdujące się w domu położonym na Górnym Mokotowie w okolicy ul. Woronicza i Etiudy Rewolucyjnej.

Wygodnymi, drewnianymi schodami udajemy się na piętro domu, gdzie znajduje się duży pokój, w sąsiedztwie którego jest łazienka z wanną, umywalką i wc (24m2)

Na ostatniej kondygnacji jest poddasze użytkowe o powierzchni 89 m2.
Znajduje się tu aneks kuchenny i łazienka z oknem, w której jest kabina prysznicowa, umywalka i wc.
Poddasze to otwarta przestrzeń (open space) przeznaczona do dowolnej aranżacji.
Pomieszczenie jest przestronne i doskonale doświetlone. W najwyższym punkcie wysokość około 5 metrów.
Na podłodze położone są deski drewniane sosnowe.

Znakomita lokalizacja i szybki dojazd do centrum miasta i innych dzielnic, lotniska, autostrady, metra.
W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe, centra handlowe, sklepy, uczelnie, przedszkola, żłobki, szkoły i inne usługi.

Czynsz najmu:
4.300 zł miesięcznie za samo poddasze
5.300 zł poddasze + pomieszczenia na I piętrze

Małgorzata Pietrzak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).