fbpx

Piaseczno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 490 PLN
Powierzchnia
160 m2
Piętro
1

Do wynajęcia lokal, stanowiący piętro domu , z oddzielnym wejściem.
Lokal o pow. 160 mkw, w chwili obecnej open space w stanie deweloperskim. Wykończenie nastąpi pod potrzeby konkretnego najemcy.
Czynsz najmu 5500PLN netto + media
Parking na kilka samochodów na posesji. Idealne miejsce na siedzibę firmy.

Znakomita lokalizacja.
W sąsiedztwie przystanki autobusowe, sklepy, centra handlowe, szkoły, przedszkola, żłobki, usługi, basen, las, rzeka i inne tereny rekreacyjne.
Szybki dojazd do centrum miasta, Konstancina, Lesznowoli, Góry Kalwarii, Grójca, Tarczyna, Warszawy.

Zapraszam na prezentację - termin pozostaje do ustalenia.

Katarzyna Sosińska

Katarzyna Sosińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).