fbpx

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 470 PLN
Powierzchnia
17,07 m2
Piętro
Parter

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 17,07 m2 w budynku mieszkalno-usługowym przy Al. Niepodległości w Warszawie (tuż przy SGH ).

Opis:
- wejście do lokalu z poziomu ulicy,
- lokal wyposażony w instalację wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, elektryczną, w lokalu znajduję się WC z umywalką.
- w lokalu można prowadzić każdego rodzaju działalność nieuciążliwą
- witryna wychodząca na główną ulicę


Koszty:
- czynsz 2475 PLN netto
- opłaty eksploatacyjne 300 PLN,
- prąd
- kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Wynajem na minimum 12 miesięcy.

Zapraszam.

Renata Olesińska

Renata Olesińska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).