fbpx

Warszawa, Włochy, Łopuszańska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
21 000 PLN
Powierzchnia
350 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
0

* Nieruchomość położona we Włochach, w okolicy ul. Łopuszańskiej i Al. Krakowskiej. Doskonałe połączenie z obwodnicą Warszawy, trasy wylotowe i autostradę A2. Dodatkowo komunikacja miejska: autobusy, tramwaje i kolejka podmiejska.

* Do wynajęcia powierzchnia 350m2 na parterze podzielona na:
- otwartą przestrzeń biuro-wystawienniczą 180m2, przeszkloną witrynami, z możliwością dowolnej aranżacji,
- halę magazynową 170m2 o wysokości 3,5m, dwie bramy wjazdowe o wymiarach 4,2x3,5m, jedna z rampą a druga z wjazdem z poziomu "0", posadzka niepylna, okna, pomieszczenia socjalne, toalety.

* Nowy budynek ogrzewany gazowo, wentylacja, możliwość zainstalowania klimatyzacji, światłowód. Dodatkowo na II piętrze można wynająć powierzchnię biurową 78m2 z toaletą i aneksem kuchennym oraz z tarasem 75m2 za 4.300 pln. Do dyspozycji najemców bezpłatne miejsca parkingowe przy budynku.

* Koszt najmu to 21.000 pln plus opłaty licznikowe.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Lotnisko, Autostrada, Autobus, Kolejka podmiejska
Łukasz Szymonowicz

Łukasz Szymonowicz

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emidom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emidom z siedzibą w Warszawa (02-560) przy Odolańska 12 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).