Biuro Nieruchomości

Jesteśmy tu dla Ciebie

Jesteśmy ludźmi z pasją, których misją jest wsparcie swoich klientów w znalezieniu własnego miejsca na ziemi.

Zrzeszamy specjalistów z najlepszym doświadczeniem w branży. W naszym biurze uczciwość oraz zaufanie jest równie istotne, jak skuteczność i zaangażowanie naszych profesjonalistów.

Ufając nam, możesz liczyć na wsparcie pośredników na każdym etapie transakcji.

Mateusz Flażyński

Bardzo jesteśmy wdzięczni Pani Kasi za wsparcie cenną radą oraz pomoc w wielu kwestiach. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pozdrawiamy 😉

Mateusz Flażyński

Małgorzata H.

Współpraca z Panią Edytą i Panem Piotrem z Agencji Nieruchomości „EMIDOM” to czysta przyjemność. Wielokrotnie zostały wynajęte moje mieszkania bardzo szybko, sprawnie, profesjonalnie i bezstresowo. Polecam EMIDOM w zakresie wynajmu i sprzedaży mieszkań, domów, lokali komercyjnych i działek. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Małgorzata H.

Joanna R.

Dziękuję za miłą i fachową pomoc - dzięki Wam to, co trudne stawało się łatwiejsze i zajmowało znacznie mniej czasu.

Joanna R.

Hanna Kowalska

Pani Kasia Sosińska z Emidom to super profesjonalna agentka nieruchomości. Bardzo sprawnie, z pełnym zaangażowaniem sprzedała nasze mieszkanie w dzielnicy Białołęka, w ciągu jednej godziny. To z pewnością rekord, jakim nie każdy może się pochwalić. Pośredniczyła również w kupnie naszego nowego domu. Transakcja, dzięki Niej, odbyła się szybko i bezproblemowo. Gorąco polecam tą Agencje Nieruchomości i ich super Agentkę Panią Katarzynę Sosińską 😁👍 Dziękujemy bardzo.

Hanna Kowalska

Renata Sobczak

Bardzo polecam firmę Emidom. P. Marek, który zajmował się sprzedażą mojego mieszkania zna się na swojej pracy jak nikt inny. Zawsze życzliwy, przyjaźnie usposobiony i dyspozycyjny. Na każdym etapie sprzedaży służył wiedzą i uśmiechem. POLECAM.

Renata Sobczak

Jan Kowalski

Najlepsze i najbardziej przychylne biuro nieruchomości jakie znam.Polecam!!!💎

Jan Kowalski

Maria i Ryszard

Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Jezierskiemu za wszechstronną pomoc w sprzedaży mieszkania. Proces sprzedaży przebiegł w sposób bezproblemowy dzięki energii i zaangażowaniu Pana Piotra. Negocjacje z klientami był prowadzone w sposób przemyślany i efektywny. Wiedza i doświadczenie Pana Piotra pozwoliły na sprawne załatwienie spraw formalno prawnych, co w przypadku tej nieruchomości było trochę skomplikowane. We współpracy Pan Piotr jest osobą sumienną, profesjonalną, słowną oraz, co nie jest bez znaczenia, empatyczną. Z pełnym przekonaniem polecamy skorzystanie z profesjonalnych usług Emidom Nieruchomości. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Maria i Ryszard

Dominika Maison

Świetna profesjonalna obsługa klienta. Pan Piotr Jezierski jest zawsze gotowy do pomocy i poszukania rozwiązania często trudnych sytuacji związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości.

Dominika Maison

Józef Wernik

Od sierpnia 2017 r. do listopada 2017 r. Pani Agnieszka była osobą wiodącą przy sprzedaży nowych lokali położonych przy ul. Kobielskiej 84 w Warszawie. Podczas swojej pracy wykazała profesjonalizm i pełne zaangażowanie w pomyślnym zakończeniu całego procesu pozyskania kupujących, pomocy dla nich w uzyskaniu potrzebnych dokumentów, przeprowadzeniu negocjacji warunków sprzedaży z inwestorem. Ze względu na profesjonalizm i sympatyczną atmosferę przy jednoczesnym egzekwowaniu w pełni przepisów prawa w obrocie nieruchomościami, współpraca z Panią Agnieszką była efektywna i pozytywnie oceniona przez firmę Prowest Sp. z o.o.

Józef Wernik

Maria Latanowicz

Skorzystałam z usług firmy Emidom w postaci pośrednictwa pana Marka Bercia. 10/10, pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie, pan Marek wszystko tłumaczy i się upewnia, że wszyscy wszystko wiedzą i wszystko rozumieją. Mieszkanie ekspresowo załatwione. Atmosfera też super. Polecam, nie zawiodłam się 🙂

Maria Latanowicz

Katarzyna Maciąg

Dzięki pomocy Pani Edyty udało nam się szybko i sprawnie kupić mieszkanie i załatwić wszystkie formalności: było bezproblemowo, bezstresowo, taka współpraca to sama przyjemność. Pozdrawiamy!

Katarzyna Maciąg

Antoni L.

Znam Panią Katarzynę Sosińską od 2014 roku. Z pomocą Pani Katarzyny ja i moja rodzina kupiliśmy trzy mieszkania w Warszawie oraz sprzedaliśmy jedno, bardzo trudne do sprzedaży (ze względu na status prawny) mieszkanie, również w Warszawie. W mojej opinii Pani Katarzyna Sosińska jest niezwykle skuteczna jako agentka nieruchomości, cechuje ją głęboka znajomość niuansów rynkowych, wysoka kultura i szeroka wiedza płynąca z wieloletniego doświadczenia. Z całą pewnością mogę polecić współpracę z Panią Katarzyną na każdym etapie kupna i sprzedaży nieruchomości w Polsce.

Antoni L.

Arkadiusz Zegarek

Polecam. Doskonała współpraca, pełen profesjonalizm, Pani Renata szybko załatwiła sprawę.

Arkadiusz Zegarek

Arek Zegarek

Miło, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Serdecznie polecam. Pozdrawiam 🙂

Arek Zegarek

Polecam wszystkim biuro nieruchomości Emidom, prezentujące wysoki poziom obsług w swojej branży. Chcę szczególnie podziękować Pani Renacie Olesińskiej za profesjonalną i fachową pomoc przy zakupie mieszkania oraz za pełne zaangażowanie w rzetelnym wyjaśnianiu wszelkich niejasności i wątpliwości z tym związanych. Pani Renata wykazała się przy tym dużą dyspozycyjnością, słownością, uczciwością, życzliwością i wyrozumiałością. Życzę wszystkim by spotykali na swej drodze tak pomocne "dusze" jak Pani Renata.

Monika Kossakowska

Firma charakteryzująca się wysokim profesjonalizmem. Ludzie przemili, przede wszystkim skuteczni i znający się na swojej pracy. Zdecydowanie polecam agencję nieruchomości Emidom.

Monika Kossakowska

Ewa z Warszawy

Serdeczne podziękowania dla Emidom i Pana Piotra Jezierskiego, za błyskawiczne działanie i duże zaangażowanie w promocji sprzedaży i znalezieniu nabywców. Współpraca była profeska, która okazała się sprzedażą 3 mieszkań lotem błyskawicy za satysfakcjonującą mnie cenę. Dzięki doświadczeniu w sprzedaży i znajomości spraw notarialno - prawnych jaką wykazał się Pan Piotr udało mi się bezpiecznie sprzedać nieruchomości.

Ewa z Warszawy

Miałem przyjemność współpracować z Katarzyną Sosińską. Pani charakteryzuje się wysokim poziomem prawdziwego profesjonalizmu i skrupulatnym podejściem do każdego kroku sprawy. Bardzo polecam!

Żaneta S.

Panie Marku bardzo dziękujemy za sprzedaż mieszkania!!! Mistrzostwo! Bardzo dobry kontakt, ogromna pomoc we wszystkim, cudowne zdjęcia. Polecamy

Żaneta S.

Kamila

Z czystym sumieniem mogę wystawić najwyższą ocenę za współpracę z Emidom. Dzięki profesjonalizmowi, kompetencji oraz zaangażowaniu Pana Marka, udało się szybko sprzedać mieszkanie a cały proces przebiegł sprawnie i bezstresowo. Na każdym etapie sprzedaży otrzymałam nieocenione wsparcie, za co serdecznie dziękuję!

Kamila

Elżbieta i Sylwia W

Mam zaszczyt przedstawić Państwu opinię na temat Pana Marka Bercia. Uważam, że powinnam opisać naszą współpracę. Rozpoczęła się ona 5 lat temu podczas prezentacji jednego z mieszkań. Pan Marek od razu wzbudził moje zaufanie. Dał się poznać jako agent 100% zaangażowany w to co robi. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta to Jego znak rozpoznawczy. Wspomagał mnie przez cały proces sprzedaży oraz kupna mieszkania cennymi radami i wskazówkami oraz pomagał we wszystkich niezbędnych formalnościach. Jest to człowiek sumienny ,kompetentny, rzeczowy, konkretny, obdarzony cierpliwością, najwyższą kulturą osobistą oraz poczuciem humoru. Współpraca z nim to czysta przyjemność i gwarancja jakości przeprowadzonej transakcji. Jeśli szukacie Państwo osoby, dla której nie istnieje słowo niemożliwe i niewykonalne, to z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Marka jako agenta i jako wspaniałą i ciepłą osobę godnie reprezentującą swoją firmę. Z poważaniem

Elżbieta i Sylwia W

Jack Venom

Bardzo profesjonalne podejście i zaangażowanie. Polecam!!!!!

Jack Venom

Joanna B.

Pani Edyta - profesjonalna osoba. Szybko i sprawnie wszystko zalatwia. W stalym kontakcie z klientem. Poswieca nawet weekendy na spotkania. Zalatwiona cala biurokracja i szybko znalezieni najemcy. Goraco polecam wszystkim do korzystania z uslug pani Edyty.

Joanna B.

Aleksandra Pietrzak

A ja bardzo dziękuje Pani Renatce za profesjonalizm i to, że jako klient z taka transakcją nie zostałam oszukana. Wszelkie informacje były przekazywane od razu. Jestem zadowolona bardzo bo jako laik w temacie nieruchomości na pewno bym nie poradziła sobie ze sprzedażą domu dlatego tym bardziej dziękuje za pomoc ! Jesli będę miała kolejny interes do Pani Renatki to na pewno wrócę .

Aleksandra Pietrzak

Anna G.

Pan Marek dał się poznać jako osoba sumienna punktualna profesjonalna i empatyczna która potrafi słuchać i stara się zrozumieć potrzeby. Podczas naszej współpracy proponował rozwiązania pasujące do moich oczekiwań i możliwości finansowych. Jednocześnie cechuje Go poczucie humoru co pozytywnie wpłynęło na naszą współpracę. Pan Marek to Pośrednik którego polecam w 100%.

Anna G.

Aleksandra Żywiec

Witam, miałam przyjemność współpracować z firmą Emidom, szczególnie polecam p. Marka Berć, człowiek podchodzący do sprawy z sercem i wielkim zaangażowaniem . Sprzeda każdą nieruchomość 🙂 pozdrawiam całą ekipę.

Aleksandra Żywiec

Marcin Ryll

Współpraca z Panią Renatą to czysta przyjemność. Zawsze gotowa do pomocy, załatwienia różnych spraw dotyczących zakupu/sprzedaży mieszkania w szerokim zakresie. Klient może czuć się zaopiekowany podczas całego procesu od pierwszego spotkania poprzez czasami trudny proces decyzyjny po dopięcie finalne tematu. A to wcale nie jest szeroka praktyka wśród pośredników nieruchomości. Także gorąco polecam. Pani Renata zawsze odbiera telefon a jak nie to zawsze szybko oddzwania i odpisuje na e-mail. Jak kupować nieruchomość to tylko przy pomocy Pani Renaty.

Marcin Ryll

Arek Szkurłat

Dziękuję za współpracę i życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam

Arek Szkurłat

Kasia Nowakowska

Pan Marek Berć z Emidom to profesjonalista w każdym calu. Rzetelny, zaangażowany, odpowiedzialny, pomocny na każdym etapie procesu zakupu mieszkania. Sprawdza każdy, najmniejszy szczegół transakcji. Przypomina, radzi, pomaga. Potrafi budować relację zaufania z klientem. To człowiek z pasją! Dziękuję za pomoc 🙂 i zdecydowanie polecam Pana Marka.

Kasia Nowakowska

Kasia Ruszkiewicz

Współpracuję z Panią Kasią przy kolejnej nieruchomości. Niezmiennie mogę liczyć na jej profesjonalizm, wiedzę i pomoc! Polecam z całego serca!! Kasia Ruszkiewicz

Kasia Ruszkiewicz

Alicja i Arkadiusz

Dziekujemy Panu Markowi oraz firmie Emidom za pomoc w spełnieniu marzeń o własnych czterech kątach.Od samego początku mogliśmy liczyć na ogromną życzliwość oraz ogromny profesjonalizm w każdej możliwej sytuacji.Wszystkie formalności związane z zakupem mieszkania były dla nas zupełnie nowym doświadczeniem,ale dzieki świetnie wykonywanej pracy przez Pana Marka, cały proces odbył się bardzo szybko i bez zbędnego stresu.Mieszkanie w stu procentach spełnia nasze oczekiwania i z czystym sumieniem polecamy firmę Emidom. Szczęśliwi nabywcy.

Alicja i Arkadiusz

Michał Skowroński

Pełen profesjonalizm i życzliwość wobec klienta.

Michał Skowroński

Michał Klos

Agencja nieruchomości Emidom okazała się godnym zaufania, rzetelnym i bardzo pomocnym partnerem podczas poszukiwania przeze mnie mieszkania. Osoba, która została moim opiekunem była profesjonalistą w każdym calu. Moje potrzeby mieszkaniowe zostały bardzo szybko i trafnie określone więc oferty, które otrzymywałem pasowały do moich wyobrażeń dotyczących poszukiwanego mieszkania. Dzięki temu mogłem skoncentrować się w pełni na dokonaniu najlepszego wyboru z tego co oferował rynek mieszkaniowy. Dzięki pomocy agencji Emidom udało się znaleźć i kupić mieszkanie z którego jestem cały czas bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem mogę polecić agencję oraz jej pracowników jako profesjonalistów w tym co robią.

Michał Klos

Eryk Jakubik

Polecam! Profesjonalna obsługa i podejście do problemu. Minął rąk od naszej rozmowy, mimo że nic nie kupiłem a nadal jakość jest na tym samym poziomie. Mistrzostwo

Eryk Jakubik

Monika Gilewska

Po pierwsze skuteczność, po drugie profesjonalizm, a po trzecie i każde następne 🙂 - niezwykła uprzejmość i serdeczność. Dziękujemy! Oczywiście POLECAM!!!

Monika Gilewska

Beata Niedziela

Współpracowałam z p. Kasią z Agencji Emidom. Byłam bardzo zadowolona z podejścia do klienta i profesjonalizmu. Pani Kasia zawsze z uśmiechem odpowiadała na moje pytania i doradzała różne rozwiązania, a w czasie pandemii pomogła znaleźć Kancelarię notarialną, w której w bezpieczny sposób mogliśmy załatwić wszystkie formalności związane z kupnem mieszkania.

Beata Niedziela

Marta

Bardzo polecam współpracę z Emidom oraz z Panią Renatą Olesińską. Nadzorowała każdy etap zakupu mieszkania z rynku wtórnego, pilnowała szczegółów na które sama nie zwróciłabym uwagi i zawsze była do dyspozycji. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc w całym procesie. ☺️

Marta

Paweł Wojtaś

Polecam! Zaangażowanie Pana Piotra jest godne podziwu - dzięki współpracy z Emidom udało nam się kupić wymarzone mieszkanie! Paweł Wojtaś

Paweł Wojtaś

Wojciech Syski

Dziękuje za pomoc przy sprzedaży mojego mieszkania. Bylem bardzo zadowolony z Państwa usług.

Wojciech Syski

Wiktor Ochlewski

Pragnąłem tylko Pani podziękować za Pani pomoc i pośrednictwo w trakcie poszukiwań i ostatecznego kupna naszego mieszkania. Zawsze jak były jakieś pytania czy wątpliwości była Pani w stanie nam udzielić potrzebną informację, zwracając naszą uwagę na istotne szczegóły, na które sami byśmy nie wpadli. Współpraca z Panią była z naszej strony czysta przyjemność.

Wiktor Ochlewski

Dariusz Grabowski

UWAGA! Jesteś pewny, że chcesz współpracować z firmą Emidom? NAJPIERW TO PRZECZYTAJ! Nie spodziewałem się tak szybko i sprawnie przeprowadzonej sprzedaży. Nie mieszkam w Polsce więc potrzebowałem zaufanej osoby. Piotr Jezierski z firmy Emidom w zaledwie 2 tygodnie przeprowadził całą sprzedaż mieszkania. Wziął na siebie pełną odpowiedzialność za przygotowanie mieszkania, dokumentów i pełnomocnictw. Na czas nieobecności pana Piotra sprzedażą opiekował się równie profesjonalny i sympatyczny pan Mikołaj Markuszewski. Jestem w 100% zadowolony. Polecam Dariusz z Chicago.

Dariusz Grabowski

Dziękuję bardzo za pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Zwłaszcza Panu Jarosławowi za miłą i profesjonalną obsługę, oraz dużą aktywność w poszukiwaniu nabywcy. Serdecznie polecam!

Edyta Pruchniewicz

Wszystko super! Pełen profesjonalizm Pana Piotra, który rozwiał i wyjaśnił wszystkie wątpliwości związane z zakupem mieszkania. Edyta Pruchniewicz

Edyta Pruchniewicz

Anna Boniecka

Bardzo profesjonalna współpraca. Sama przyjemność. Polecam panią Renatę Olesińską.

Anna Boniecka

Witold

Emidom? - TAK! W pełni kompetentny, profesjonalny i zaangażowany pośrednik p. Piotr Jezierski jest godnym partnerem do sprzedaży/zakupu nieruchomości. Polecam Emidom ! Witold

Witold

Joanna Ostrowska

Dwukrotnie korzystałam z usług firmy EMIDOM Nieruchomości, którą reprezentowała Pani Katarzyna Sosińska. Jestem pod ogromny wrażeniem Jej wiedzy i zaangażowania. Prowadziła mnie po zawiłościach związanych ze sprzedażą mieszkania, tłumacząc wszystko krok po kroku. Już przy pierwszym spotkaniu nawiązał się między nami bardzo dobry kontakt. Z czystym sumieniem, a zarazem z ogromną przyjemnością polecam firmę Emidom Nieruchomości. Firma godna zaufania i godna polecenia. Joanna Ostrowska

Joanna Ostrowska

Jolanta Kosinska

Profesjonalna pomoc i doradztwo. Polecam i z całą pewnością skorzystam z usług ponownie.

Jolanta Kosinska

Renata Rogowska

Polecam biuro oraz Pana Marka Bercia, który zawsze służył pomocą o każdej porze dnia! Znalazł dla mnie ekspresowo klienta gotówkowego i szybko sfinalizowaliśmy transakcję. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Renata Rogowska

Iza Miks Kożuchowska

Dzięki systemowej współpracy SWO mogliśmy naszemu poszukującemu przedstawić pełną ofertę nie tylko z naszego biura ale także z biura Emidom. Oferta była równie dobrze przygotowana, a opiekun dbał by transakcja przebiegła szybko, sprawnie i bezpiecznie. Bonus zrealizował już wiele transakcji z biurem Emidom i traktujemy go jako bardzo rzetelnego partnera. Polecamy.

Iza Miks Kożuchowska

Maciej Jaroma

Gorąco polecam Panią Katarzynę Sosińską z Emidom. Pełen profesjonalizm, przyjazna i pomocna, do tego szybki kontakt Maciej Jaroma

Maciej Jaroma

Katarzyna Zawadzka

Miałam ogromną przyjemność współpracować z Panem Piotrem Jezierskim przy sprzedaży mojej nieruchomości. Pan Piotr w bardzo profesjonalny i rzetelny sposób zajął się sprzedażą mojego mieszkania na Targówku. Profesjonalna obsługa. Jestem miło zaskoczona szybkim załatwieniem sprzedaży mieszkania. Gorąco polecamy usługi agencji Emidom

Katarzyna Zawadzka

Artur Sobczak

Dziękuję za profesjonalną i miłą obsługę przy sprzedaży mieszkania. Szczególnie dziękuje Pani Renacie Olesińskiej za fachową pomoc. Pozdrawiam

Artur Sobczak

Jolanta Trzonkowska

Jestem zadowolona. Serdecznie polecam współpracę z P. Piotrem. Profesjonalny, skuteczny, rzetelny i odpowiedzialny człowiek. Kompleksowa obsługa przy zachowaniu najwyższych standardów. Polecam! Jolanta Trzonkowska

Jolanta Trzonkowska

Weronika

Chciałabym serdecznie polecić wszystkim sprzedającym pośrednika Pana Marka. Pan Marek Berć był skuteczny w znalezieniu klienta i bardzo pomocny na etapie przygotowania niezbędnych dokumentów do aktu notarialnego. Przy tym zawsze cierpliwy, uprzejmy i uśmiechnięty. Jeszcze raz bardzo polecam.

Weronika

Przemek Woźniak

Kupiliśmy z żoną mieszkanie przez Emidom i jesteśmy bardzo zadowoleni z działalności firmy, a zwłaszcza ze współpracy agenta Pana Marka Berć. Pan Marek jest bardzo pomocną, życzliwą, ciepłą, cierpliwą, miłą osobą, potrafiący wszystko wytłumaczyć. O każdej porze można zwrócić się do niego z zapytaniem i zawsze chętnie służy pomocą. Na każde zadanie pytanie umie udzielić wyczerpującej odpowiedzi- odpowiednia. Osoba na właściwym miejscu. Z czystym sumieniem polecamy Agencję i Pana Marka. Pozdrawiamy Przemek Woźniak

Przemek Woźniak

Wioleta Krzysiak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Renatą Olesińską. Dzięki jej pomocy udało mi się sprzedać mieszkanie, a także kupić następne, które mi znalazła i jestem z niego bardzo zadowolona. Pani Renata jest bardzo profesjonalną Agentką, pomogła mi w negocjacjach cenowych odnośnie tych dwóch mieszkań, jak również we wszystkich sprawach prawnych dotyczących sprzedaży. Swoją wiedzą i wspaniałym (ludzkim) podejściem mogłaby być wzorem dla wielu Agentów Nieruchomości.

Wioleta Krzysiak

Adam Jackiewicz

Dziękuję za pomoc Panu Markowi Berć. Dzięki Panu wszystkie formalności były załatwione bardzo szybko i bez niepotrzebnych nerwów. Bardzo polecam.

Adam Jackiewicz

Edyta Pruchniewicz

Bardzo polecam biuro nieruchomości Emidom. Podejście do klienta profesjonalne, transakcja zakupu mieszkania przebiegła sprawnie, zawsze można było liczyć na pomoc 🙂

Edyta Pruchniewicz

Tom Dud 

Miałem okazję współpracować z Emidom przy okazji sprzedaży mieszkania. Super profesjonalna obsługa, indywidualne podejście i elastyczność. Jestem bardzo zadowolony, szczerze polecam😊 Tom Dud

Tom Dud 

Monika i Sebastian Miksa

Witam Pani Renato, Chcielibyśmy serdecznie podziękować za profesjonalną, miłą i kompleksową obsługę. Bardzo pozytywnie oceniamy swoją współpracę z Panią. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Monika i Sebastian Miksa

Ewa Jeds

Praca z Renatą jest absolutnie genialna. Znalazła dla nas już 2 nieruchomości i nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z procesu i naszych miejsc. Jest godna zaufania i bardzo wydajna. Gorąco polecam!!

Ewa Jeds

Iwona Winiarczyk

Mimo uprzedzenia do agencji nieruchomości byliśmy "zmuszeni" skorzystać z pomocy Emidom podczas zakupu mieszkania, gdyż po prostu zakup bezpośredni w tym wypadku nie wchodził w grę. Pan Karol mimo młodego wieku - pełen profesjonalizm. Był z nami cały czas w kontakcie, reagował na bieżąco, podsunął też parę innych ciekawych ofert, ale nic na siłę. Czuliśmy się w pełni zaopiekowani, na prawdę bardzo fajne wsparcie. Mimo, że proces zakupu w tym wypadku należał do tych trudniejszych i był bardzo rozciągnięty w czasie, wszystko przebiegło profesjonalne i bezstresowo, w przyjaznej atmosferze. Szczerze bardzo bardzo polecam.

Iwona Winiarczyk

Joanna Straburzyńska

Pani Renato, O naszej współpracy mogę się wyrazić tylko pozytywnie. Była rzetelna, profesjonalna i skuteczna, choć nie do końca satysfakcjonująca mnie finansowo. Nasze relacje były bardzo sympatyczne, a Pani była naturalna i zawsze chętna do wyjaśnień i pomocy. Nie widzę najmniejszych uchybień w naszej współpracy, może odrobinę większej dyplomacji i skuteczności w negocjowaniu wyższej ceny, ponieważ wydaje mi się, że mogliśmy jeszcze trochę ugrać. Jednak patrząc na całą naszą współpracę, jestem bardzo zadowolona. Serdecznie pozdrawiam

Joanna Straburzyńska

Mirosław Mazurowski

Gorąco polecam!!! Profesjonalizm i nastawienie na klienta Pani Renaty Olesińskiej sprawił, że cały proces wynajmu przebiegł w miłej atmosferze, sprawnie i co ważne w terminach jakie były dla mnie dostępne. Dziękuję!

Mirosław Mazurowski

Dominika Iwaniuk

Bardzo polecam biuro nieruchomości Emidom, a w szczególności współpracę z Panem Mikołajem 🙂 Ten człowiek to definicja zaangażowania, odpowiedzialności i specjalista od załatwiania spraw niemożliwych. Posiada wiedzę w zakresie całej branży, jest zawsze przygotowany i chętny do pomocy przez cały proces sprzedaży, a nawet po. Pomaga w biurokracji, przypomina, pamięta, pomaga. Do tego wszystkiego jest bardzo responsywny. Polecam z czystym sumieniem 🙂

Dominika Iwaniuk

Anna Dytmar

Korzystałam z usług Agencji Emidom i serdecznie polecam, pełen profesjonalizm i dbałość o klienta. Serdecznie dziękuję za pomoc i życzę mnóstwa udanych transakcji.

Anna Dytmar

Jola Czeczko

Dzień dobry Panie Piotrze Chciałabym niniejszym podziękować za Państwa pracę przy poszukiwaniu mieszkania i obsłudze transakcji. Szczególnie dziękuję Pani Ani Misiejuk, bardzo doceniam jej pracę i zaangażowanie, które nie jest powszechne wśród pracowników innych agencji, z którymi miałam dotychczas kontakt. Dlatego też dzielę się moim bardzo pozytywnym wrażeniem i podkreślam profesjonalizm Pani Ani, wytrwałość i pasję, z jaką uprawia swój zawód. Pozdrawiam serdecznie

Jola Czeczko

Kinga Witkowska

Pan Piotr świetnie poprowadził mój zakup domu i pomógł w znalezieniu idealnego mieszkania. Był pomocny przed zakupem, podczas jak i po. Serdecznie polecam! Kinga Witkowska

Kinga Witkowska

Patrycja Bedzińska

Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie. Pan Piotr i jego zespół zdecydowanie znają się na swojej branży. Super polecam.

Patrycja Bedzińska

Małgorzata P.

Dziękujemy Panu Jarkowi za nieocenioną pomoc przy sprzedaży mieszkania. Profesjonalnie, sympatycznie!

Małgorzata P.

Renata Dudek-Krzywonos

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani Agnieszce za okazaną pomoc w procesie wyboru i zakupu mieszkania. Dziękujemy i polecamy innym😃

Renata Dudek-Krzywonos

Ewa Kochanska

Oglądałam mieszkanie reprezentowane przez Pana Piotra Jezierskiego, ale byłam bardzo mile zaskoczona (miałam do czynienia już z kilkoma pośrednikami). Pan Piotr ma świetną energię, widać, że lubi to co robi, wiedział wszystko na temat tej nieruchomości, pracował do późnego wieczora i ani trochę nie okazał zmęczenia czy zniecierpliwienia. Tak nam się spodobał, że mamy nadzieję, że będziemy jeszcze z nim współpracować. Ewa Kochanska

Ewa Kochanska

Artur

Dziękuję za profesjonalną i miłą obsługę.

Artur

Dimitar Pefkev

Miło, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Serdecznie polecam. Pozdrawiam 🙂

Dimitar Pefkev

Michał Makles

Nie mogliśmy przez kilka miesięcy z żoną sprzedać naszego mieszkania i po wygaśnięciu umowy z poprzednią agencją nieruchomości, podpisaliśmy umowę z EMIDOM na wyłączność. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Renacie, że pomimo choroby, jej wielkie zaangażowanie, serce i ciężka praca przyniosła w bardzo krótkim czasie oczekiwany efekt. Dziękujemy

Michał Makles

Katarzyna Jakub i Marta Olkusznik

Bardzo profesjonalna obsługa mili i przyjaźni ludzie szczególne podziękowania dla Pani Renaty olesinskiej za wytrwałość wyrozumiałość pomoc Pani Renato bardzo dziękujemy.

Katarzyna Jakub i Marta Olkusznik

Jurek Jerzklon

Współpracuje z Panią Kasią Sosińską od wielu lat. Pani Kasia jest wspaniałym doradcą. Co najważniejsze profesjonalnie podchodzi do zagadnienia i pomocy w wynajęciu nieruchomosci. Wielokrotnie korzystałem z jej opinii i dobrego rozpoznania Najemcy. Jest przemiła osobą i zawsze gotowa do pomocy. Jurek Jerzklon

Jurek Jerzklon

Olga Sabak

Bardzo polecam współpracę z Emidom (a w szczególności pana Karola). Wraz z Mężem byliśmy wymagającymi klientami. Pan Karol wywiązał się doskonale ze swoich zadań, często oferując więcej niż można się było spodziewać. Wysoki poziom profesjonalizmu, doskonałe umiejętności miękkie i skuteczność.

Olga Sabak

Jolanta i Marian Pawłowscy

Szanowna Pani Renato, bardzo dziękujemy za obsługę naszej transakcji zakupu mieszkania. Przebiegła fachowo, bezproblemowo i szybko. Dostarczone kserokopie dokumentów dotyczących mieszkania, jego plan i wymiary oraz prezentacja pomogły nam w podjęciu szybkiej decyzji, Również po dokonaniu transakcji dalsze prowadzenie spraw rozliczeń bieżących kosztów ze Sprzedającymi były profesjonalnie przeprowadzone w spokoju i z dużą życzliwością. Mimo, że transakcje tego typu łączą się na ogół z dużym stresem, w naszym przypadku stresu nie było - pod fachową, miłą i czuwającą opieką Pani. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy pomyślności w działalności zawodowej i w życiu prywatnym.

Jolanta i Marian Pawłowscy

Marek Napiórkowski

Bardzo dziękuję za miłą współpracę!

Marek Napiórkowski

Agnieszka Kudalska

Emidom to profesjonalizm w każdym calu. Miałam przyjemność sprzedawać moje mieszkanie oraz kupować kolejne z pomocą Pana Piotra. Obie transakcje przebiegły w sposób wzorowy, szybki i bezproblemowy. Pan Piotr zajął się wszystkim od A do Z, pomagał nawet w sytuacjach, w których właściwie nie musiał. Z całą odpowiedzialnością polecam Emidom wszystkim, którzy chcą dokonać sprawnej transakcji.

Agnieszka Kudalska

Ewa Bus

Firma Emidom, to nie grupa współpracujących ze sobą osób, ale zespół pasjonatów. Profesjonalizm, duże zaangażowanie w obsługę klienta oraz wysoka skuteczność. Nieruchomość została sprzedana w tempie błyskawicznym. Polecam i z całą pewnością skorzystam z usług ponownie.

Ewa Bus

Ewa Folwarska

Jestem zadowolona ze sprzedaży mieszkania. Wszystko odbyło się w dobrym czasie, w pozytywnej atmosferze jak również satysfakcjonująco pod względem finansowym. Mieszkam już w wymarzonym mieszkaniu co dodatkowo zwiększa pozytywne odczucia. Pozdrawiam

Ewa Folwarska

Agnieszka Szczepaniak

Fantastyczna współpraca, profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie. Szczególnie polecam współpracę z Panem Markiem, cudowny człowiek - ufam w 100%, kolejna transakcja tylko w współpracy z Panem Markiem 👏

Agnieszka Szczepaniak

Dariusz Lipertowski

Współpraca z Panem Markiem to czysta przyjemność. Solidna firma! Polecam!

Dariusz Lipertowski

Aga Kudalska

Z usług Emidom korzystałam zarówno przy sprzedaży jak i kupnie mieszkania i byłam bardzo zadowolona z w pełni profesjonalnie przeprowadzonych transakcji. Pan Piotr Jezierski pomagał mi również w wycenie dwóch nieruchomości, które nie były przedmiotem sprzedaży, zatem można liczyć na Emidom w różnych sytuacjach 🙂 Panie Piotrze, serdecznie dziękuję i niezmiennie będę polecała Pana firmę każdemu, kto tylko będzie potrzebował skutecznej i profesjonalnej pomocy w poruszaniu się po rynku nieruchomości.

Aga Kudalska

Zobacz typy nieruchomości

SKUTECZNOŚĆ I WYSOKIE STANDARDY

Nasi konsultanci

Nasi konsultanci specjalizują się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nieruchomości. Służą pomocą w doborze odpowiedniej usługi. Wyróżnia ich partnerskie podejście, a także otwartość i nowoczesne spojrzenie na branżę. Jesteśmy przekonani, że zaufanie oraz zadowolenie klientów to ich najlepsze referencje.

Jesteśmy dumni z naszej kadry, która nie tylko posiada bogate doświadczenie i wiedzę na temat rynku nieruchomości, ale przede wszystkim stawia na profesjonalizm, rzetelność oraz poufność. Poznaj nas, zapytaj i zaufaj.

Rzetelność

Jesteśmy skrupulatni w tym, co robimy. Cenimy sobie szczerość i zaufanie.

Indywidualizm

Indywidualne spojrzenie na potrzeby klienta jest naszym priorytetem.

Partnerstwo

Cechuje nas jasna komunikacja, otwartość i poszanowanie klienta.

Wiedza

Wyróżnia nas wiarygodność, dokładność i znajomość branży.

Pomożemy Ci kupić nieruchomość

Marzysz o idealnych czterech kątach, ale nie potrafisz jeszcze się zdecydować? Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc. Doradzamy w zakresie wyboru nieruchomości, a osobom pragnącym sprzedać obiekt, zapewniamy efektywne wsparcie na każdym etapie sprzedaży.

Poszukujesz nieruchomości ściśle dopasowanej do swoich potrzeb? Posiadasz kilka pomysłów, które wymagają weryfikacji i uporządkowania? Mamy dla Ciebie bogatą ofertę nieruchomości, z której wybierzesz dla siebie tę najlepszą.

Oferty Najnowsze

Działka Sprzedaż Michałowice 1

Michałowice

Ostatnia działka w tej lokalizacji

Powierzchnia
1 529 m2

1 700 000 PLN

1 111,84 PLN/m2

Działka Sprzedaż Olecko 1

Olecko

DZIAŁKA POD FOTOWOLTAIKĘ, SUPER CENA, MAZURY.

Powierzchnia
194 600 m2

1 050 000 PLN

5,40 PLN/m2

Mieszkanie Sprzedaż Warszawa Białołęka Hanki Ordonówny 1 Mieszkanie Sprzedaż Warszawa Białołęka Hanki Ordonówny 2 Mieszkanie Sprzedaż Warszawa Białołęka Hanki Ordonówny 3 Mieszkanie Sprzedaż Warszawa Białołęka Hanki Ordonówny 4 Mieszkanie Sprzedaż Warszawa Białołęka Hanki Ordonówny 5 Mieszkanie Sprzedaż Warszawa Białołęka Hanki Ordonówny 6 Mieszkanie Sprzedaż Warszawa Białołęka Hanki Ordonówny 7 Mieszkanie Sprzedaż Warszawa Białołęka Hanki Ordonówny 8 Mieszkanie Sprzedaż Warszawa Białołęka Hanki Ordonówny 9

Warszawa Białołęka

ul. Hanki Ordonówny

✅Mieszkanie z garażem:, blisko komunikacji!✅

Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58,40 m2
Piętro
Parter

515 000 PLN

8 818,49 PLN/m2

Działka Sprzedaż Słubica B 1 Działka Sprzedaż Słubica B 2

Słubica B

Działka na 10 domów jednorodzinnych

Powierzchnia
20 300 m2

1 116 500 PLN

55 PLN/m2

Działka Sprzedaż Nowe Niestępowo 1 Działka Sprzedaż Nowe Niestępowo 2 Działka Sprzedaż Nowe Niestępowo 3

Nowe Niestępowo

Za jedynie 19zł/m2

Powierzchnia
3 001 m2

57 019 PLN

19 PLN/m2

Działka Sprzedaż Nowe Niestępowo 1 Działka Sprzedaż Nowe Niestępowo 2 Działka Sprzedaż Nowe Niestępowo 3

Nowe Niestępowo

Za jedynie 19zł/m2

Powierzchnia
31 369 m2

596 011 PLN

19 PLN/m2

Dowiedz się więcej…

Pomożemy Ci
kupić nieruchomość

Jeśli kwestia finansowania spędza Ci sen z powiek, nasze biuro oferuje kompleksowe wsparcie w tym zakresie. Chcesz wstępnie oszacować wartość nieruchomości, a może interesują Cię koszty związane ze sprzedażą lokalu? Skorzystaj z usługi kalkulatora, dzięki któremu nasi klienci mogą poznać rzeczywistą cenę swojej nieruchomości oraz dokonać świadomej decyzji w przypadku sprzedaży lub wynajmu.

Zaufanie to klucz do udanej transakcji. Udana transakcja to wybór idealnej nieruchomości dla Ciebie

Profesjonalizm i Klasa

Wiemy, jak spełnić Twoje oczekiwania

Nasze biuro zajmuje się pośrednictwem sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Świadczymy usługi indywidualnie dopasowane do klientów. Chcesz sprzedać, a może kupić wysokiej klasy nieruchomość? Niezależnie od tego, z jakiej usługi pragniesz skorzystać, zajrzyj do formularzy dostępnych na naszej stronie. Wypełnij zgłoszenie, a my zajmiemy się resztą!

„Sprzedaż nieruchomości to nie transakcja, to transformacja. Twoja praca polega na pomocy ludziom w przeprowadzce z jednego etapu życia na drugi” – Bruce Ailion

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Administratorem danych osobowych jest Emidom z siedzibą przy Odolańska 12 lok. 2, 02-560 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@emidom.pl… czytaj więcej

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Emidom z siedzibą przy Odolańska 12 lok. 2, 02-560 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@emidom.pl… czytaj więcej